[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Lekcja Stylu MH: wyeksponuj swoje atuty

Dobrze ubrany mężczyzna podąża dwa kroki za modą. Natomiast świetnie ubrany mężczyzna, sam wie, które ubrania podnoszą jego atrakcyjność. Sylwetkę w kształcie litery V możesz wyrzeźbić odpowiednim strojem. Wystarczą proste zmiany, by wyglądać jak po treningu. 

Lekcja Stylu MH: wyeksponuj swoje atuty fot. AS Inc 2015/shutterstock.com
Kolory

Ciemne kolory zawsze wyszczuplają – grafitową lub granatową marynarkę bierz nawet z zamkniętymi oczami. Nie daj się natomiast nabrać na starą śpiewkę o modelowaniu sylwetki przez podłużne prążki – taki wzór może nawet optycznie poszerzać.

REKLAMA
 

Dzianina

Sztuka iluzji nie polega na maskowaniu niedoskonałości sylwetki, tylko na podkreślaniu jej atutów.

Wypróbuj cienki sweter z owczej wełny. Najlepiej o kroju klasycznego kardiganu, z dekoltem w serek. Kup o rozmiar większy niż zwykle i noś go z białą koszulą oraz dopasowaną, wytaliowaną marynarką.

Marynarka

Wybieraj tylko te zapinane na jeden lub dwa guziki. Głębokie wycięcie spowoduje, że będziesz wydawał się szerszy w barkach, za to szczuplejszy w pasie. Jeżeli chcesz sprawiać wrażenie wyższego, niż jesteś, noś nieco krótsze marynarki – w tzw. stylu włoskim.

Pasek

Unikaj dużych, świecących klamer, które kierują wzrok na środek sylwetki, odciągając uwagę od klatki piersiowej i twarzy. Noś cienkie paski w ciemnych kolorach, czarne i ciemnobrązowe, ze srebrną klamrą zamiast złotej. 

Słowa znanego przeboju głoszą, iż nie należy wierzyć nigdy kobiecie. Moda jest jednak dziedziną, gdzie damskie uwagi są bardzo mile widziane i doceniane. Tym bardziej, jeśli wygłasza je tak piękna kobieta, jak Agnieszka Więdłocha. Poznaj jej 4 stylowe porady.

MH 03/2014

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij