[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Lekcja Stylu MH: 4 porady od Agnieszki Więdłochy

Pierwsze wrażenie ma jedną charakterystyczną cechę...można je zrobić tylko raz. I choć brzmi to banalnie, tak właśnie jest. Pierwsze 2 minuty decydują, czy się jej spodobasz i czy ona znajdzie w Tobie „to coś”. Zobacz, co przykuwa uwagę Agnieszki Więdłochy.

Lekcja Stylu MH: 4 porady od Agnieszki Więdłochy fot. M. Straszewski
1. Najważniejsza w facecie jest jego energia, strój schodzi na dalszy plan. Kiedyś poznałam faceta, który przyszedł na spotkanie w trampkach w panterkę! Nie wiedziałam, czy jest dziwny, czy śmieszny. Ale tak kupił mnie swoją energią, że wszystko inne przestało mieć znaczenie. Trampki w panterkę też.

REKLAMA
 

Facetom często wydaje się, że powinni brylować, zagadywać. Ja uważam, że facet jest ciekawszy, gdy mniej mówi i popisuje się, a więcej słucha.

2. Gdy patrzę na strój, w pierwszej kolejności, zwracam uwagę na buty. To według mnie oznaka, czy on o siebie dba. Wolę facetów w obuwiu lekko sportowym, choć najważniejsze, aby było zadbane i pasowało do całości (trampki w panterkę wybaczyłam raz!).

3. Choć czas odmierzają dziś głównie komórki, ja doceniam zegarek na ręce faceta. To oznaka siły. Nie powinien być zbyt widoczny lub świecący. Epatowanie złotym, markowym, wartym tyle, co kawalerka, to dla mnie brak wyczucia. Wolę skomniejsze, ale stylowe modele.

4. Dobrze skrojona marynarka to jest coś. Nie powinna być zbyt modna, sezonowa, ale bardziej klasyczna, czarna lub granatowa. Elegancka, dobrze dobrana biała koszula (bez krawatu) świetnie podkreśli marynarkę, a facetowi doda niezobowiązującej elegancji.

Departament Stylu MH radzi:

Zegarek

Dobry męski styl opiera się na prostocie i niewymuszonej elegancji. Zamiast hitów sezonu postaw na klasykę, np. zegarek na skórzanym pasku

Marynarka

Taliowana marynarka działa prawie jak karnet do siłowni - wyszczupla i modeluje sylwetkę. Granatowa jest najbardziej uniwersalna.

Buty

Skórzane półbuty sprawdzą się o każdej porze roku. Im bardziej casualowe, tym częściej będziesz je zakładał - wygoda dodaje pewności siebie.

Odpowiedni ubiór to oczywiście absolutna podstawa stylowego mężczyzny. Dobrze dopasowana garderoba pozwala czuć się pewnie w każdej sytuacji, szczególnie tak newralgicznej jak pierwsze spotkanie z nowo poznaną kobietą. Sprawdź, jak ubrać się na randkę, by zrobić piorunujące pierwsze wrażenie i zakończyć wieczór zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. 

MH 11/2014

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij