[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Lekcja Stylu MH: 4 porady od Agnieszki Cegielskiej

Przyznaje, że ma „starą duszę” i słabość do szarmanckich mężczyzn. Agnieszka Cegielska ma też przeświadczenie, że na wielu kobietach robi wrażenie, gdy on otwiera jej drzwi lub odsuwa krzesło. Sprawdź, jak według seksownej pogodynki wygląda mężczyzna idealny.

Agnieszka Cegielska fot. M.Straszewski
1. Bądź dżentelmenem

Zawsze ujmowali mnie dżentelmeni i na takich zawieszam wzrok. Mniej chodzi o jego wygląd, a bardziej o to, jak traktuje mnie. Kiedyś pewien starszy dżentelmen powiedział mi: „Dziecko, nie szarp się z tymi drzwiami, odłóż te zakupy, pozwól sobie pomóc, a mężczyźnie pozostać mężczyzną”. Staram się o tym pamiętać.

2. Noś garnitur

Mam słabość do mężczyzn w garniturach. Czarny i dobrze skrojony, w połączeniu z czarną koszulą to znak klasy. Nie lubię, gdy on goni za trendami, jest przestylizowany. Przekonuje mnie bardziej klasyczny, ale dobrze przemyślany look.

REKLAMA

3. Używaj dobrych perfum

Oprócz ubrania, na postrzeganie mężczyzny wpływają też dłonie, włosy i zapach. Warto, żeby panowie o tym pamiętali, bo większość z nas ma słabość do mężczyzn, którzy intrygująco pachną. Osobiście uwielbiam zapach Terre D’Hermès.

4. Rób kobiecie prezenty

Prezent od mężczyzny – najlepiej bez okazji – działa na kobietę magicznie. A gdy zbliża się okazja, warto, żeby panowie przeprowadzili małe śledztwo u sióstr albo przyjaciółek swoich partnerek – wtedy łatwiej o trafiony prezent. Przetestowałam to z moją siostrą wielokrotnie. Wierzcie, naprawdę działa.

Departament Stylu MH radzi:

1. Koszula

Czarna koszula ma tę podstawową zaletę, że sprawdza się w wielu sytuacjach. Możesz ją założyć do pracy i na kolację.

2. Marynarka

Dzianinowa marynarka bez konstrukcji z nakładanymi kieszeniami, powinna mieć honorowe miejsce w Twojej szafie. Pasuje do niemal wszystkich koszul i świetnie rzeźbi sylwetkę.

3. Perfumy

Dziewczyny z Women`s Health podpisują się pod słowami Agnieszki. Nic nie zostaje w pamięci dłużej niż zapach. Jest obowiązkowy, ale musi być delikatny.

MH 12/14  

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij