[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Kuene Blend - stwórz swój wizerunek!

Wizerunek to ważna rzecz w życiu każdego mężczyzny. Podkręć go za pomocą nowej linii produktów do stylizacji włosów - Keune. Profesjonalizm, jakość, wygoda - wszystko, czego nowoczesny facet wymaga od kosmetyków.

Kuene

Keune Blend jest to miksologia do włosów z najwyższej półki odnosząca sukces. Zmieszaj ekscytujący koktajl kreatywności dla swoich włosów. Wygładź, zgnieć, skręć, podepnij je – jakkolwiek je wystylizujesz zrób to w swój własny sposób. Stworzony dla nowoczesnych muz, stylowych kameleonów i lekkoduchów, dla każdego znajdzie się odpowiednia mieszanka.       

Jesteś jedyny w swoim rodzaju. Dlatego Blend jest zaprojektowany tak, aby podkreślić to kim jesteś, nie ważne skąd pochodzisz i dokąd zmierzasz. To czas, aby się zainspirować i roziskrzyć swoją kreatywność.

Zmierzw, wgnieć i stwórz kompletnie swoją stylizację. Baw się włosami, mieszaj ze sobą rzeczy i stwórz styl ,który będzie pasował do każdego humoru, mody i momentu. Jesteś indywidualnością - celebruj to.

Blend jest inspirowany tym co dzieje się na świecie. Nasi szkoleniowcy oraz styliści podróżują po całym globie, stale rozglądając się za tym co jest nowe, dobre i pociągające. Trendy przychodzą i odchodzą, ale z Blend ciągle możesz zmieniać swoją stylizację. Mieszaj i łącz, użyj tyle produktów ile chcesz ,aby stworzyć swoją wyjątkową mieszankę. Potrzebujesz inspiracji? Przygotowaliśmy dla Ciebie linię kosmetyków stylizujących zawierającą kompleks multiwitaminowy dla kobiet oraz mężczyzn, abyś mógł stworzyć międzynarodowe stylizacje.

Więcej informacji na: jott.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij