[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Kosmetyki superbohatera: bądź nie do zdarcia

Iron Man kochał nowinki techniczne i zbudował superbroń. Ty również wykorzystaj naukę do stworzenia niezniszczalnej powłoki. Rzuć okiem na półkę w łazience tego superbohatera i ściągnij z niej patenty na zmarszczki, łysienie lub szorstką skórę.

superbohater, Iron Man rys. Tomasz Bereźnicki
1. Wzmocnij pancerz ceramidami

Pierwsze zmarszczki? Twój naskórek można porównać do cegiełek połączonych zaprawą złożoną z ceramidów, cholesterolu i kwasów tłuszczowych. To właśnie ceramidy tworzą szczelną barierę ochronną skóry.

REKLAMA

Twoja broń: Krem z ceramidami wzmocni i nawilży skórę twarzy.

2. Wygładź zbroję hydrolipidami

Po zimie masz szorstką skórę, ale nie znosisz używać balsamów po kąpieli. Rozwiązaniem dla Ciebie będzie specjalna oliwka pod prysznic, która myje i nawilża, ale nie zostawia tłustej warstwy na skórze.

Twoja broń: Oliwka myjąca wygładzi Twoją skórę.

3. Usuń korozję mocznikiem

Twoim problemem są pękające pięty. Na dodatek łatwo łapiesz grzybicę stóp. Potrzebujesz żelu z mocznikiem, który złuszcza, nawilża i goi. Na dodatek skutecznie zapobiega przykremu zapachowi stóp.

Twoja broń: Krem nawilżający do stóp. Stosuj dwa razy dziennie.

4. Hełm z aminexilu

Zauważyłeś ostatnio, że masz wyższe czoło? Nie Ty jeden – aż 60% facetów przed 35. rokiem życia ma problem z wypadaniem włosów. I nic nie da golenie głowy na łyso – wbrew obiegowym opiniom to ich nie wzmacnia. Potrzebujesz środka z aminexilem, który przeciwdziała włóknieniu kolagenu, dzięki czemu cebulki są mocniej przytwierdzone do skóry głowy.

Twoja broń: Szampon aktywnie zagęszczający.   

5. Więcej energii z witaminy C

Masz szarą skórę i rano budzisz się z opuchniętymi oczami? Potrzebujesz dużej dawki witaminy C. To silny antyutleniacz, który wymiata z krwi i płynu otaczającego komórki wolne rodniki odpowiedzialne za zmęczenie, starzenie się i zmiany nowotworowe. Łykaj codziennie 1000 mg witaminy C i dodatkowo wspomóż skórę energetyzującym żelem.

MH 06/2010

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij