[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Kosmetyki dla sportowców - trenuj z klasą

Zadbaj, by nie tylko Twoje ciało, ale także skóra była w świetnej formie. Oto pięć produktów, które powinny się znaleźć w kosmetyczce każdego sportowca. 

Męskie kosmetyki, kosmetyki dla mężczyzn Odpowiednie kosmetyki dla aktywnych facetów to nie tylko kwestia higieny, to też kwestia Twojego stylu.
Jeżeli do swojej sportowej torby wrzucasz jedynie żel pod prysznic i dezodorant, zasługujesz na czerwoną kartkę za ostry faul na swojej skórze. Dlaczego? Podczas treningu skóra narażona jest na otarcia, przesuszanie, powstawanie podrażnień, a także nieprzyjemne zapachy. Niestosowanie kosmetyków na dłuższą metę sprawi, że po wysiłku skóra będzie w złej kondycji, a Ty będziesz czuł coraz większy dyskomfort, a nawet ból.

1) Filtry

Jeżeli planujesz trening na świeżym powietrzu, zwłaszcza latem, nie zapomnij o aplikacji kosmetyku z fi ltrem. Nietrudno o poparzenie słoneczne. Wybieraj produkty wodoodporne, które podczas wysiłku nie spłyną z Twoim potem.

REKLAMA

Ziaja, Sopot Sun emulsja do opalania wodoodporna SPF 20, ok. 15 zł; ziaja.com

2) Perfumy

Nikt nie powiedział, że podczas treningu nie możesz ładnie pachnieć. Wybieraj perfumy z cytrusowymi nutami, np. grejfrut, cytryna lub pomarańcza. Takie zapachy będą lekkie, niedrażniące, a jednocześnie orzeźwiające.

Dior, Homme Sport, 319 zł (50 ml); douglas.pl

3) Antyperspirant

Dezodorant w kremie pozwala na dokładniejszą aplikację niż spray. Polecany przez MH kosmetyk redukuje pocenie się pod pachami dzięki specjalnym, mikroskopijnym molekułom, które całkowicie się wchłaniają.

Kiehl's, Superbly Effi cient Antiperspirant & Deodorant Cream, 69 zł; kiehls.pl

4) Krem do rąk

Jeżeli ćwiczysz siłowo, to na pewno Twoje dłonie robią się szorstkie i są podniszczone. Przed i po siłowni stosuj regeneracyjny i nawilżający krem do rąk. Nie obawiaj się tłustej konsystencji – ten jest lekki i natychmiast się wchłania.

Neutrogena, Szybko wchłaniający się krem do rąk, ok. 15 zł; drogerie

5) Bloker potu

Ten preparat śmiało możesz aplikować w miejscach narażonych na nadmierne pocenie się i otarcia. Krem zamienia się w proszek, który szybko się wchłania, tworząc barierę dla powstawania wilgoci.

Anthony, No Sweat Body Defense, 145 zł; pell.pl 

Przeczytaj również, jak wybrać dla siebie idealne perfumy.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij