[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Kardigan - 3 powody, żeby go nosić

Rozpinany sweter to doskonały sposób, żeby wyglądać cool. Wraz z powrotem mody na lata 50. i 60. przypomniano sobie o kulturze modsów (pamiętasz film „"Quadrophenia" ze Stingiem w roli głównej?), gdzie kardigan był znakiem rozpoznawczym.

kardigan, moda męska Trochę luźniej niż w marynarce, ale nadal elegancko, prawda?

Dlaczego masz go nosić

Chociaż zapinany na guziki sweter kojarzy się z szafą dziadka, to jeden z najmodniejszych elementów męskiej garderoby. Dlatego zapomnij o sztucznych szczękach. Taki sweter pulower i jego towarzysze - klasyczne buty i tweedowy garnitur - są noszone przez stylowych facetów, jak np. Jude Law czy Daniel Craig.

Przeczytaj też: 24 rzeczy, które musisz mieć w szafie

REKLAMA

Jak masz go nosić

Nawróceni na kardigan powinni pamiętać, że kluczem jest prostota. Kolory - niebieski, czarny albo szary pasują do większości typów urody, podczas gdy burgund i brąz powinni nosić faceci o oliwkowej cerze lub rudzi. Nie możesz popełnić błędu, zestawiając kardigan z dżinsem i kraciastą koszulą.

Czego masz unikać

Grube kardigany optycznie dodają masy. Jeżeli więc masz jej trochę za dużo, unikaj dużych wzorów. Natomiast wyszczupli Cię gładki, czarny lub granatowy. Niscy faceci powinni nosić swetry o długości do bioder. Ważne jest również to, jaki sweter jest w dotyku. Najlepsze są miękkie wełny i bawełna z jedwabiem.

Men's Health 12/2008

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij