[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Jak to nosić: spodnie dresowe w miejskim casualu

Moda na aktywny styl życia przenosi się z klubów fitness na ulice w sposób coraz bardziej dosłowny. Spodnie dresowe pojawiły się już nawet na wybiegach mody w połączeniu z marynarkami. Sprawdź, jak nosić popularne dresy w nowych zestawieniach.

spodnie dresowie - stylizacje fot. Wiesiek Jurewicz
Jak dbać o dresy?

W spodniach, w których chodzisz po ulicy, nie biegaj ani nie ćwicz na siłowni. Częste pranie defasonuje materiał. Takie spodnie, żeby dobrze wyglądały w zestawieniu z casualowymi ubraniami, musisz prasować. Rób to zawsze na lewej stronie, żeby nie doprowadzić do wyświecenia się tkaniny.  

REKLAMA

Dresy na spacer z psem

(zestaw po lewej) Z dresowej tkaniny szyje się dzisiaj wszystko – od sukienek po torebki i buty. Ponoć dresy w ulicznym wydaniu to nasza narodowa specjalność – w żadnej innej stolicy nie spotkasz tylu osób ubranych w dresy, co w Warszawie. Pokochaliśmy wygodę i luz. Żeby jednak luz nie wyglądał niechlujnie, dresy muszą być wykonane z dzianiny bardzo dobrej jakości – mięsistej, nierozciągającej się w praniu i najlepiej szarej. Bo wszelkie odcienie szarości są w tym stylu na topie.

Dresy na poranną kawę

(zestaw w środku) Chodzi o to, żeby dresowe spodnie połączyć z ubraniami w innym stylu. Dziewczyny do dresowych spodni zakładają szpilki, kurtki ze sztucznego futra i ciężką biżuterię. My możemy je połączyć z dzianinową marynarką, kardiganem lub dżinsową koszulą i swetrem. Do takiego zestawu pasują zarówno trampki, jak i buty z wysoką cholewką. Bardzo pożądane są kolorowe szaliki i wełniane czapki. Zaletą szarego jest to, że dobrze się łączy z każdym innym kolorem.

Dresy na siłownię

(zestaw po prawej) Dresowe spodnie i sportowa bluza to zestaw oczywisty, choć wcale nie musi być nudny. Dresy dobrze wyglądają w zestawach „na cebulkę” – np. kolorowy T-shirt, na to bluza z kapturem i kurtka lub pikowany bezrękawnik. Najmodniejsze kurtki mają żywe kolory i poziome przeszycia. Duża, kolorowa torba do ręki świetnie dopełni sportowy strój. Z kolei w zestawach casualowych wybierz raczej torbę przerzuconą przez ramię niż ortalionowy plecak.

MH 11/2013

Produkty z kategorii: komplety dresowe znajdziesz w sekcji MH Zakupy: komplety sportowe męskie

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij