[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak to nosić: smoking

To strój wymarzony dla męskiej sylwetki – lampasy przy spodniach wydłużają nogi, wąskie wyłogi marynarki i watowane ramiona nadają sylwetce kształt litery V i nawet karakan wygląda w nim jak James Bond. I nie musisz go zakładać tylko na formalne okazje.

smoking fot. Wiesiek Jurewicz
Na wieczorne przyjęcie

(zestaw z lewej strony) Smoking jest uważany za strój bardziej elegancki niż garnitur i zakłada się go na formalne przyjęcia po godz. 18.00. Smoking zalicza się do stroju wyłącznie wieczorowego głównie dlatego, że zwykle jest czarny, a czerń w dziennym świetle wygląda niespecjalnie dobrze – staje się „płaska” i odbiera skórze zdrowy kolor. Za to wieczorem w sztucznym świetle jego połyskujący materiał prezentuje się znakomicie.

REKLAMA

Jeśli na zaproszeniu na przyjęcie zobaczysz napis: „Dark suit”, „Black tie” lub „Czarny krawat”, oznacza to konieczność włożenia smokingu i to nie z krawatem, ale z muszką. Do tego elegancka koszula z łamanym kołnierzykiem, z mankietami zapinanymi na spinki i lakierki. Pas nie jest obowiązkowy.

Świąteczny obiad u przyjaciół

(zestaw środkowy) Zwykle smoking wyciąga się z szafy od wielkiego dzwonu – najwyżej kilka razy do roku. Jednak moda nie byłaby modą, gdyby nie łamała zasad dress codu, łącząc formalne elementy garderoby z codziennymi.

Spodnie od smokingu pokochają wszyscy faceci niskiego wzrostu – prosty krój nogawek, dobrze układający się materiał i lampasy po bokach wydłużają sylwetkę. W zestawieniu z czarnymi półbutami, koszulą i swetrem stworzą doskonały strój na obiad u rodziny lub przyjaciół.

Do klubu

(zestaw z prawej strony) Charakterystycznymi elementami smokingowej marynarki są szalowe wyłogi i lamówki kieszeni obszyte lśniącym atłasem. Marynarka zwykle jest zapinana na jeden guzik, dzięki czemu otwarcie pod szyją jest głębokie. Taki fason wysmukla i nadaje sylwetce kształt litery V.

Marynarka założona do dżinsów i koszuli z wąskim krawatem w stylu lat 60., luźno zawiązanym pod szyją, podkreśla nie tylko znajomość trendów, ale i dystans do mody i do samego siebie.

MH 01/12

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij