[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak to nosić: skórzane sandały

Kiedyś było takie powiedzenie: chcesz szybko zerwać z laską, przyjdź na randkę w skarpetach i sandałach. Dzisiaj taki zestaw świadczy o znajomości najnowszych trendów. Pod warunkiem, że cała reszta też jest trendy i że dobrze wiesz, jak poruszać się konwencji smart casualu.

skórzane sandały fot. Wiesiek Jurewicz
Do miasta z szortami

(zestaw z lewej strony) Takie zestawienie skarpet i sandałów jest modne. Już dwa sezony temu Mucia Prada pokazała w Mediolanie modelki w skarpetkach i szpilkach. Potem poszli za nią inni skandaliści, np. Marc Jacobs czy Galliano, wprowadzając skarpety również do męskich kolekcji.

Noszenie skarpet do sandałów jest trudne, bo na pierwszy rzut oka musi być widać, że interesujesz się modą. Jak Kate Moss założy skarpetki do szpilek, to od razu wiadomo, że chodzi o nowy trend. Jak Nelly Rokita, to też od razu wiadomo...

REKLAMA

Na randkę z marynarką

(zestaw środkowy) Dress-code dostosowuje się do nowych czasów i poluzowuje reguły. Kiedyś sandały można było zakładać tylko poza miastem, dzisiaj dumnie kroczą po ulicach. Jednak nie zakładaj ich do biura, nawet w luźny piątek, chyba że pracujesz w agencji reklamowej albo masz taką pracę, że nie musisz spotykać się z klientami.

Za to na randkę jak najbardziej, zwłaszcza do podwiniętych dżinsów lub chinosów i sportowej marynarki. Do tego elegancka i modna poszetka i drugą randkę masz gwarantowaną.

Na weekend z lnianą koszulą

(zestaw z prawej strony) Sandały lubią podwinięte spodnie (tak żeby kostki były widoczne) i szorty do kolan. Lubią też miękkie, naturalne tkaniny i dodatki – szale, plecione paski, skórzane bransoletki, słomkowe kapelusze, militarne czapki z daszkiem, ale nie bejsbolówki.

Nie znoszą też kantów, usztywnionych kołnierzyków, watowanych marynarek i sportowych rzeczy. Lepiej wyglądają w towarzystwie torby przewieszonej przez ramię niż sportowego plecaka. Tu chodzi o luz i relaks, a nie o zawody.

MH przypomina: jeżeli jesteś z tych, którzy jeszcze zastanawiają się, czy wizyta w salonie kosmetycznym na zabiegu pedikiuru jest męska czy nie, odpowiedź jest prosta: bardziej niemęskie są zrogowaciałe pięty i zaniedbane paznokcie. Idź raz, doprowadź stopy do porządku, a później o wiele łatwiej będzie Ci dbać o nie samemu.

MH 08/12

Produkty z kategorii: sandały znajdziesz w sekcji MH Zakupy: sandały męskie do wody

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij