[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Jak to nosić: puchowy bezrękawnik

Po olimpiadzie w Londynie na nowo zdefiniowano styl sportowy, który już nie powinien kojarzyć się z bluzą od dresu. Teraz sport miesza się z klasyką, dodaje jej luzu i koloru. Nawet formalny garnitur staje się bardziej aktywny.

puchowy bezrękawnik fot. Wiesiek Jurewicz
Pikowany bezrękawnik może być uszyty z każdego materiału – od grubego denimu (przypomina wówczas robociarski waciak), przez tweed (nawiązując do modnego dzisiaj stylu na lata 60.), po metalizujące, nowoczesne tkaniny – nawiązuje wówczas do „kosmicznego” trendu, który ożył z nową siłą w okrągłą rocznicę „Gwiezdnych wojen”. Każde z jego wcieleń jest bardzo na czasie.

REKLAMA

Smart casualowo z dżinsową koszulą

(zestaw z lewej strony) Okazuje się, że wełniane spodnie zaprasowane w kant, na co dzień noszone do grzecznego kardigana i klasycznych butów, doskonale czują się w towarzystwie wysokich traperek. Pod warunkiem że wywiniesz im nogawki.

Nonszalancji dodaje im dżinsowa koszula i sportowa kurtka, a na to wszystko narzucony puchowy bezrękawnik. Tym, co łączy ten z pozoru chaotyczny zestaw, jest kolor. Całość jest granatowo-szara, czerwony bezrękawnik i sznurówki przełamują nudę.

Na sportowo ze swetrem

(zestaw środkowy) To może być jedna z najbardziej użytecznych rzeczy w Twojej szafie. Poza tym, że puchowy bezrękawnik w zdecydowanym kolorze jest modny, to sprawdzi się zarówno w mieście, w drodze do klubu sportowego, jak i na after party po nartach.

Czerwony kolor jest uniwersalny, dobrze komponuje się z szarościami, beżami i granatami, które z pewnością znajdziesz w swojej szafie.  Na co dzień nosisz dżinsy i sportowe buty? Czerwony ortalion to dla nich bardzo dobre towarzystwo.

Formalnie z garniturem

(zestaw z prawej strony) Garnitur i puchowy bezrękawnik? Gdy przejdziesz się ulicami Berlina czy Londynu, zauważysz, że to wcale nie takie rzadkie połączenie. Bo garnitur jest tam obowiązkowym strojem korporacyjnym, a uprawianie sportów wymaganym punktem w CV.

Dlatego podkreślanie zamiłowania do aktywnego trybu życia jest tam bardzo pożądane. Jeżeli dorzucisz do tego jeszcze designerską torbę zamiast smutnej aktówki, to wysyłasz sygnał, że wiesz, co w trendach piszczy.

MH 12/12

Produkty z kategorii: bezrękawniki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: bezrękawniki męskie

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij