[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Jak to nosić: letnie szorty

W mieście, gdzie reguły dress codu są mniej swobodne niż na plaży, wybieraj krótkie spodenki o długości przed kolano, o jak najprostszym kroju, najlepiej bez zaszewek przy pasku. Zobacz jak je nosić z marynarką, koszulą, a także zwykłym t-shirtem. Zawsze stylowo i z klasą.

szorty fot. Wojtek Małkowicz
Do cienkich bawełnianych spodni i szortów zakładaj paski z plecionej skóry, cienkie skórzane lub paski parciane. Grube pasy z dużą sprzączką nadają się tylko do dżinsów i masywnych butów. Im masz ciemniejsze włosy, tym lepiej wyglądasz w intensywnych kolorach. Blondyni i rudzi powinni wybierać rozmyte barwy.

Jak Francuz

REKLAMA

(zestaw z lewej) Ta długość spodni jest uniwersalna, a jeżeli kupisz parę w białym lub jasnobeżowym kolorze – nie będziesz miał problemów ze skompletowaniem garderoby nawet wówczas, gdy nie do końca rozróżniasz kolory. Cienka bawełna wyklucza masywniejsze buty – do takich spodni pasują wyłącznie sandały (ulubione buty Francuzów), tenisówki, snickersy lub mokasyny. Do żadnych z tych butów nie możesz założyć skarpet za kostkę, co najwyżej tzw. stopki.

Jak Anglik

(zestaw w środku) Proste spodnie przed kolana i marynarka to typowy strój w elitarnych brytyjskich szkołach. Nic dziwnego, że tak chętnie przyjął się na ulicy, bo kojarzy się z ubiorem chłopców z dobrych domów. Anglicy dress code mają we krwi – zwracają uwagę na to, by strój pasował do okoliczności i okazji, dlatego nie zakładają na ulicę sportowych butów typu adidas. Za to snickersy na płaskiej podeszwie w kontrastowych kolorze – jak najbardziej. Poszetka do sportowej marynarki? Strzał w dziesiątkę.

Jak Włoch

(zestaw z prawej) Włosi są uważani za najelegantszy naród w Europie, bo potrafią umiejętnie łączyć to, co ponadczasowe, z tym, co modne. Do krótkich spodni noszą mokasyny na gumowej podeszwie (oczywiście bez skarpet) i obowiązkowo markowe okulary przeciwsłoneczne z wyraźnym logo designera. Włosi nie boją się kolorów: narzucony na ramiona sweter odgrywa niekiedy rolę wyłącznie estetyczną – po prostu kolor swetra dobrze komponuje się z resztą ubioru.

MH 08/2013

Produkty z kategorii: kr znajdziesz w sekcji MH Zakupy: krótkie spodenki męskie na siłownię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij