[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Jak to nosić: letni garnitur

Ten letni, nieformalny, najczęściej wykonany jest z bawełny z dodatkiem streczu lub uszlachetnionego lnu. Z zamszowymi mokasynami założysz go do pracy, z  trampkami zaś świetnie wpisze się w miejski smart casual, okazując się idealnym wyborem na randkę lub imprezę.

Letni garnitur fot. shutterstock.com

Chociaż dwurzędówki są tego lata bardzo modne, to dobrze wyglądają w nich tylko wysocy panowie. Marynarka jednorzędowa zapinana na dwa guziki najlepiej modeluje sylwetkę – ma głęboki dekolt, przez co wyszczupla talię, podkreślając jednocześnie ramiona. Wąskie klapy wyciągają sylwetkę w górę. Marynarka nie może być zbyt długa – najlepiej, jeśli sięga połowy bioder.

Letni garnitur do pracy

Reguły biurowego dress codu nie są tak sztywne jak kiedyś. Kobiety mogą już przychodzić do pracy bez pończoch, mężczyźni nie muszą wbijać się w sztywne gajery. Letni garnitur pozwala Ci połączyć zasady odpowiedniego stroju w miejscu pracy z nowoczesnym wyglądem. Jest lekki i miękki, przez co nabiera bardziej sportowego charakteru. Nie wymaga krawata, chociaż z dzianinowym wygląda bardzo stylowo. I naturalnie idzie w parze z zamszowymi mokasynami.

REKLAMA

REKLAMA

Letni garnitur fot. shutterstock.com

Letni garnitur na randkę

Kobiety uwielbiają połączenie elegancji i luzu. Na dodatek znają się na modzie, dlatego doskonale wiedzą, że sportowe buty do garnituru to zestawienie na fali. Sportowe buty mają dzisiaj zdecydowane barwy i płaską podeszwę w kontrastowym kolorze. Do takiego zestawu pasuje T-shirt z oryginalnym nadrukiem albo bawełniana koszulka z dekoltem w kształcie litery V. Jesteś wystarczająco elegancki, by pokazać, że Ci zależy, i stylowy, by udowodnić, że nie jesteś nudny.

REKLAMA

Letni garnitur fot. shutterstock.com

Letni garnitur do klubu

Sandały i garnitur – zestaw przez lata uznawany za symbol obciachu (zwłaszcza gdy spod sandałów wystawały skarpety), dzisiaj jest świadectwem znajomości trendów. Powinien jednak spełniać kilka warunków. Garnitur musi być wykonany z lnu lub bawełny. Zamiast koszuli spod marynarki ma wystawać T-shirt, najlepiej z nadrukiem. Skarpety (chociaż również modne w zestawieniu z sandałami, ale zbyt ryzykowne przy garniturze) zostawiamy w domu.

MH 07/2013

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij