[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
3.3

Jak to nosić: kurtka skórzana

Skóra bez ściągaczy na dole, krojem przypominająca klasyczną kurtkę, jest bardziej uniwersalna niż ramoneska. Będzie pasować niezależnie od tego, ile masz lat i na jaką okazję ją wkładasz. Sprawdź nasze propozycje i wybierz swój zestaw.  

Jak to nosić: skóra fot. Wiesiek Jurewicz
Młody buntownik (zestaw pierwszy z lewej)

W takim stroju możesz śmiało iść zarówno do siłowni, jak i na spacer z psem. Dzięki skórzanej kurtce i wysokim, ciężkim butom sportowy strój nabiera zdecydowanie miejskiego charakteru. Jeszcze niedawno dresowe spodnie i skórzana kurtka szły w parze z kijem bejsbolowym. Żeby uniknąć takich skojarzeń, wybierz klasyczną, brązową skórę oraz dobrej jakości spodnie - może bez trzech pasków. Aha, taka stylizacja jest zarezerwowana raczej dla młodszych mężczyzn.

Wyluzowany trzydziestolatek (zestaw w środku)

Ten zestaw jest przykładem klasycznego miejskiego luzu. Tu skórzana, krótka kurtka z powodzeniem zastąpi popularną wiatrówkę lub szwedkę. Wybierz skórę, zwłaszcza jeśli chcesz wyglądać w miarę elegancko, ale bez poczucia, że przebrałeś się za własnego dziadka. Zestawu dżinsy + skórzana kurtka nie sposób zepsuć. Dobierz tylko jednokolorową bluzę i proste snikersy, a będziesz wyglądał klasycznie, ale bez napinki.

Casualowy czterdziestolatek (trzeci zestaw, po prawej)

Styl i klasyka. Krótka kurtka skórzana idealnie pasuje do prostych, bawełnianych spodni o kroju dżinsów oraz sportowej koszuli w kratę. Casualowy charakter stroju podkreślają brązowe zamszowe buty i rozpinany sweter. Całość jest wygodna, dopasowana do różnej pogody, a kolorystyczne połączenie brązu z granatem sprawia, że możesz nosić taki zestaw w każdym wieku.

REKLAMA
  

A to ciekawe...

Naukowcy pracują nad wyhodowaniem sztucznego materiału na skórzane kurtki z uzyskanych podczas biopsji komórek krów, umieszczonych następnie w bioreaktorze. Wyroby ze skóry wyhodowanej w laboratorium mogą zostać wprowadzone na rynek już w ciągu najbliższych pięciu lat. Może to być przełom, ponieważ "laboratoryjne" kurtki będą wyglądały identycznie jak naturalne, a przestaną wkurzać ekologów.

MH 02/2014

Produkty z kategorii: kurtki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: kurtki męskie zimowe

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij