[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Jak to nosić: krótki płaszcz

Klasyczny krój i ukośne, sportowe kieszenie. Dopasuje się do każdego stylu – od grunge'u, poprzez smart casual, aż po formalny. Na tyle krótki, że nie musisz go zdejmować, wsiadając do samochodu, i na tyle długi, że możesz go nosić do garnituru.

krótki płaszcz fot. Wiesiek Jurewicz
Grunge'owo z bluzą dresową

(zestaw z lewej strony) To płaszcz kameleon – jednorzędowy fason, duży kołnierz wycięty w kształt litery V, pagony na ramionach, epolety na rękawach i pasek zapinany na sprzączkę przypominają klasyczny trencz. Z kolei ukośne kieszenie wszyte na piersiach i dopinany kaptur nadają mu sportowy charakter.

Z wąskimi dżinsami, wysokimi butami i bluzą z kapturem sprawdzi się podczas meczu. Z koszulą przewiązaną w pasie i szalem owiniętym wokół szyi sprawdzi się na każdym koncercie – poza filharmonią.

REKLAMA

Smart casualowo z kardiganem

(zestaw środkowy) Jest uszyty z ocieplanej bawełny pokrytej warstwą wosku, dlatego doskonale chroni przed zimnem, wiatrem i deszczem. Idealne okrycie zarówno na nieprzewidywalną, jesienną pogodę, jak i na niezbyt duże zimowe chłody.

Jego gruba, ale gładka faktura sprawia, że – podobnie jak kurtka – dobrze komponuje się z chinosami, sztruksami i swetrami nawet o grubych splotach. Uniwersalny czarny kolor dopasuje się do wszystkich rzeczy z Twojej szafy. W mieście sprawdzi się przy każdej okazji.

Formalnie z garniturem

(zestaw z prawej strony) Niestety, dosyć częsty widok na naszych ulicach - garnitur i krótka kurtka, spod której wystają poły marynarki. Mężczyźni tłumaczą to wygodą i koniecznością prowadzenia samochodu, kobiety zgrzytają zębami.

Zasada brzmi: okrycie wierzchnie musi być dłuższe niż marynarka. Taki płaszcz po odpięciu kaptura idealnie spełni swoje zadanie - nie będzie krępował ruchów, nie gniecie się przy prowadzeniu samochodu i wygląda wystarczająco elegancko, by nosić go do garnituru.

MH 11/12

Produkty z kategorii: płaszcze znajdziesz w sekcji MH Zakupy: płaszcze męskie do garnituru

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij