Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak to nosić: kolorowe spodnie

Od paru sezonów spodnie nabrały zdecydowanych kolorów. My wybraliśmy dla Ciebie takie, które są bezpieczne i dobrze skomponują się z rzeczami z Twojej szafy. Bo stonowana klasyka jest zawsze w modzie. Khaki i buraczkowy - sprawdź jak nosić dwa najmodniejsze kolory sezonu.

kolorowe spodnie fot. Wiesiek Jurewicz
Tak polecane tego lata pastele zarezerwuj dla koszul. Mężczyzna w bladoniebieskich lub miętowych spodniach wygląda dziwnie nawet w nadmorskim kurorcie. Jeżeli wolisz przeciwny trend, czyli ostre neonowe kolory, to noś je razem ze sportowymi rzeczami. Ortalionowe kurtki, T-shirty czy spodnie od dresu w intensywnych barwach wyglądają jeszcze bardziej aktywnie.

Klasyka jako awangarda

(zestaw po lewej) Buraczkowe spodnie to żadna nowość. Od zawsze noszą je brytyjscy dżentelmeni na popołudniowe spotkania w klubie. Najlepiej w połączeniu z granatową marynarką. Jak widać, ten klasyk równie doskonale czuje się w bardziej awangardowym połączeniu z nadrukowanym T-shirtem i wysokimi butami. Pod warunkiem że nogawki spodni są proste i wąskie. Buraczkowy kolor możesz nosić z beżami, szarościami i oczywiście granatem i czernią.

Młodzi duchem

(zestaw w środku) To prawda, kolorowe spodnie są modne, ale dobrze ubrany facet idzie zawsze krok, dwa za modą. Bo tajemnicą własnego stylu jest to, że z modnych trendów wybieramy tylko takie, które pasują do naszego charakteru i środowiska, w jakim się obracamy. Naszym zdaniem czerwone spodnie pasują tylko dwudziestoparolatkom. Facet po trzydziestce już nie musi manifestować swojej obecności w świecie i powinien nosić bardziej stonowane kolory (np. buraczkowy).

Misja pokojowa

(zestaw po prawej) Khaki kojarzy się ze stylem militarnym (który cały czas trzyma się mocno), ale jak widać, jest kolorem uniwersalnym. W połączeniu z seledynowymi dodatkami nabiera bardzo nowoczesnego charakteru. Takie spodnie założysz również do wojskowej kurtki i wysokich butów, do kraciastej koszuli i welurów za kostkę oraz do czerwonego swetra i trampek. Jak widać, spodnie nie muszą być czarne lub granatowe, żeby pasowały do większości rzeczy w Twojej szafie. 

MH 05/2013

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij