[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Jak to nosić: khaki

Wydaje się, że nic prostszego – khaki to taki popularny kolor. I pasuje do wszystkich innych wojskowych kolorów: czarnego, białego i... no właśnie. Koniec. Chyba że zrezygnujesz ze stylu militarnego. Pokazujemy, jak nosić smart casualowe chinosy w kolorze khaki.

khaki fot. Wiesiek Jurewicz
Spodnie typu chino (tzw. chinosy) są mniej eleganckie niż spodnie od garnituru, a bardziej niż sztruksy i dżinsy. Są idealne na wszystkie okazje, gdzie nie wymaga się formalnego stroju. Rozpowszechnili je po wojnie amerykańscy studenci renomowanych uczelni, gdzie nie wolno było nosić robociarskich dżinsów, dlatego kojarzą się ze sportową elegancją.

REKLAMA

Khaki i pomarańczowy

(zestaw z lewej strony) To połączenie kolorystyczne jest świetne dla mężczyzn o celtyckim typie urody, czyli rudych i blondynów o złotym odcieniu skóry i włosów. Wystarczy, że bezpieczną, ale trochę nudną beżową lub brązową górę zamienisz na modną pomarańczową i przenosisz się do stylistycznej klasy wyższej.

Pomarańczowy kolor kurtki odmładza i wydobywa zieleń ze spodni oraz idealnie współgra ze złotym odcieniem włosów. Na dodatek sugeruje, że sportowy, aktywny tryb życia nie jest Ci obcy.

Khaki i granatowy

(zestaw po środku) Ta stylizacja jest idealna dla blondynów, ale o bardziej popielatym odcieniu włosów. Jeżeli więc masz nordycki typ urody – czyli jasne włosy, jasną cerę i jasne (niebieskie lub szare) oczy – to koniecznie zamień czerń na granat. Czerń powoduje, że wyglądasz jak wyprany z koloru.

Oliwkowa zieleń z granatem wygląda mniej buro, a jednocześnie bardziej elegancko. Pod granatowy sweter lub marynarkę załóż białą koszulę lub T-shirt – to doda Ci świeżości. Pamiętaj o butach: powinny być ciemnogranatowe lub czarne.

Khaki i buraczkowy

(zestaw z prawej strony) To połączenie kolorystyczne jest dla tych, którzy nie lubią ginąć w tłumie – jest eleganckie, ale odważne. Warto jednak pamiętać, że jeżeli nie jesteś brunetem o śródziemnomorskim typie urody (śniada cera, ciemne oczy), w takim zestawieniu nie będzie Ci do twarzy, bo tak intensywne kolory Cię przytłoczą.

Dobrze, jeżeli do spodni khaki i swetra w buraczkowym odcieniu dobierzesz koszulę, która będzie nawiązywać kolorem do tych dwóch barw. Najlepsza będzie – bardzo modna teraz – krata.

MH 03/14 

Produkty z kategorii: kurtki przeciwdeszczowe znajdziesz w sekcji MH Zakupy: kurtki przeciwdeszczowe męskie robocze

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij