[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak to nosić: czerwone szorty

Jeżeli nie jesteś hipsterem, zapewne masz problem z czerwonym kolorem. Są jednak części garderoby, które lubią odrobinę szaleństwa. Pokazujemy, jak latem nosić czerwone krótkie spodenki tak, by wyglądać w nich naprawdę dobrze.

czerwone szorty fot. Wiesiek Jurewicz
Z czerwonym powinni uważać jedynie rudzi z jasną, piegowatą cerą – ten kolor sprawia, że ich skóra nabierze niezdrowego odcienia. Z czerwonych spodni powinni zrezygnować również panowie z siwizną na skroniach, jeżeli nie chcą być posądzeni o kryzys wieku średniego. I właściciele mięśni piwnych, którzy szerokim łukiem omijają siłownię – ten kolor jeszcze bardziej podkreśli ich balast.

REKLAMA

Z wzorzystą koszulą

(zestaw z lewej) Tego lata wypuszczono rozporządzenie, że faceci mają nosić kolorowe spodnie – dżinsy, chinosy, sztruksy i szorty. Wszystkie rodzaje są modne, pod warunkiem że będą żółte, zielone, błękitne lub czerwone. W noszeniu kolorowych spodni problem polega na tym, że od razu widać, iż tu chodzi o popis, a faceci popisywać się nie lubią. Okazuje się jednak, że lato i wakacyjna atmosfera są w stanie stępić najbardziej konserwatywne ostrza krytyków modnych rzeczy. Zwłaszcza jeżeli obiektem oceny są spodnie przed kolano.

Z koszulą w podobnym kolorze

(zestaw środkowy) Przed kolano, czyli nie do końca poważne, które nosisz tylko w bardzo nieoficjalnych okolicznościach przyrody. Taki fason spodni jest naprawdę komfortowy - nie odsłania za dużo, a zapewnia swobodę ruchów i wskazuje na umiłowanie aktywnego stylu życia. Do tej długości nogawek pasują niemal wszystkie fasony butów, kóre nie wymagają skarpet – tenisówki, snickersy, sandały, klapki, mokasyny i buty pokładowe. Dobrze się noszą z koszulami zarówno z długim, jak i krótkim rękawem.

Z dodatkami w innym kolorze

(zestaw z prawej) Czerwień jest kolorem wykrzyknikiem, ale wbrew pozorom dobrze się komponuje z innymi kolorami. Najbardziej naturalnym towarzystwem jest dla niego granat i inne odcienie niebieskiego. Idealnie pasuje do dżinsu. Z czarnym, zwłaszcza w wydaniu skórzanym, wygląda bardzo rockowo. Z szarością nabiera ogłady, a z zielonym i żółtym wpasowuje się w atmosferę nadmorskiej riwiery. Kiedy z kolei czerwone spodnie włożysz do beżowego swetra i brązowych mokasynów, uzyskasz stonowany i elegancki zestaw.  

MH 07/14

Produkty z kategorii: kr znajdziesz w sekcji MH Zakupy: krótkie spodenki męskie dresowe

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij