[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Jak się ubrać na pierwszą randkę: porady stylistki

Stylistka i pasjonatka mody Ewelina Rydzyńska podpowiada, jak facet powinien wyglądać na pierwszej randce. 

stylistka Ewelina Rydzyńska fot. Krzysztof Opaliński
1. Pierwsza randka jest niezwykle ważna, bo przecież liczy się pierwsze wrażenie. Jeśli przyjdziesz na spotkanie w swoim ulubionym wyciągniętym i spranym T-shirtcie, pamiętającym czasy szkoły średniej, rozczarowanie u kobiety murowane. Mężczyzna powinien wyglądać schludnie i elegancko.

2. Musi jednak pamiętać, by nie mylić elegancji ze strojem formalnym. Krawat na pierwszej randce wyglądałby zbyt sztywniacko. Osobiście lubię marynarki sportowe i koszule w wersji taliowanej. Podoba mi się, gdy koszula jest nonszalancko rozpięta pod szyją. Dół stroju też nie powinien być zbyt formalny. Dżinsy lub chinosy w zestawieniu z casualową marynarką będą wyglądały świetnie!

3. Drodzy Panowie, nigdy nie zapominajcie o dłoniach! Kobiety zwracają na nie uwagę w pierwszej kolejności. Nie oznacza to oczywiście, że musicie biegać regularnie na manicure. Wystarczy, że paznokcie będą czyste i o odpowiedniej długości.

4. Już na pierwszej randce zadbajcie o wszystkie nasze zmysły, nie tylko wzrok. Zapach zostaje w pamięci najdłużej. Męskie perfumy mogą mocniej rozbudzić jej wyobraźnię.

Koszula

Ewelina podkreśla, że nie znosi nadęcia, a dziewczyny z Women's Health przytakują jej stanowczo. Nie przesadzaj więc ze stylizacją przed randką.  

Zapach

Gdyby połączyć wygląd metroseksualny z charyzmą rockmana i wrażliwością hipisa, byłoby idealnie! A realnie - facet musi mieć swój zapach.

Buty

Trampki czy w ogóle sportowe obuwie świetnie wyglądają z marynarkami i dobrymi dżinsami. Takie zestawienie świadczy o wyrobionym guście i luzie. 

MH 05/2016

REKLAMA
 

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij