Jak się ubrać na pierwszą randkę: porady stylistki

Stylistka i pasjonatka mody Ewelina Rydzyńska podpowiada, jak facet powinien wyglądać na pierwszej randce. 

stylistka Ewelina Rydzyńska fot. Krzysztof Opaliński
fot. Krzysztof Opaliński

1. Pierwsza randka jest niezwykle ważna, bo przecież liczy się pierwsze wrażenie. Jeśli przyjdziesz na spotkanie w swoim ulubionym wyciągniętym i spranym T-shirtcie, pamiętającym czasy szkoły średniej, rozczarowanie u kobiety murowane. Mężczyzna powinien wyglądać schludnie i elegancko.

2. Musi jednak pamiętać, by nie mylić elegancji ze strojem formalnym. Krawat na pierwszej randce wyglądałby zbyt sztywniacko. Osobiście lubię marynarki sportowe i koszule w wersji taliowanej. Podoba mi się, gdy koszula jest nonszalancko rozpięta pod szyją. Dół stroju też nie powinien być zbyt formalny. Dżinsy lub chinosy w zestawieniu z casualową marynarką będą wyglądały świetnie!

3. Drodzy Panowie, nigdy nie zapominajcie o dłoniach! Kobiety zwracają na nie uwagę w pierwszej kolejności. Nie oznacza to oczywiście, że musicie biegać regularnie na manicure. Wystarczy, że paznokcie będą czyste i o odpowiedniej długości.

4. Już na pierwszej randce zadbajcie o wszystkie nasze zmysły, nie tylko wzrok. Zapach zostaje w pamięci najdłużej. Męskie perfumy mogą mocniej rozbudzić jej wyobraźnię.

Koszula

Ewelina podkreśla, że nie znosi nadęcia, a dziewczyny z Women's Health przytakują jej stanowczo. Nie przesadzaj więc ze stylizacją przed randką.  

Zapach

Gdyby połączyć wygląd metroseksualny z charyzmą rockmana i wrażliwością hipisa, byłoby idealnie! A realnie - facet musi mieć swój zapach.

Buty

Trampki czy w ogóle sportowe obuwie świetnie wyglądają z marynarkami i dobrymi dżinsami. Takie zestawienie świadczy o wyrobionym guście i luzie. 

MH 05/2016

 

REKLAMA