[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Wrażenie na kobietach: co je robi, a co nie?

Każdy facet chce się podobać. Jednak łatwo przekroczyć tę subtelną granicę, za którą mężczyzna już wygląda śmiesznie. Oto, co sądzą kobiety na temat rzeczy, za pomocą których faceci usiłują robić na nich wrażenie.

fot. movieweb.com
Środek transportu

Cóż, w krajach, które jak Polska, są jeszcze na dorobku, łatwo popaść w przesadę. Kupowanie auta, na które Cię nie stać, i zadłużanie się po uszy jest po prostu głupie i prowincjonalne. "Mój chłopak ma zasadę – nie jeździ niczym, co jest warte więcej niż jego półroczna pensja. Ja uważam, że to jest rozsądne. Lepiej inwestować w coś, co zyskuje na wartości, a nie traci" – Paulina D., 27 lat.

Stylowy facet wygląda tak, jakby przychodziło mu to bez wysiłku.

Obuwie

Sondaż dokonany przez brytyjski MH wykazał, że 78% kobiet uważa, że 10 par butów normalnemu facetowi zupełnie wystarczy. "Poznałam kiedyś interesującego faceta, ale pierwsza wizyta u niego była dla mnie szokiem – miał znacznie więcej par butów, niż ja. Kochał je. I wiecie co? Nie jesteśmy już razem. Czasy się zmieniają, jasne, ale mój facet nie powinien mieć obsesji na punkcie ciuchów" – Kasia K., 25 lat.

REKLAMA

Dobra fryzura

Owszem, tak. Nadmiar lakieru – nie, nie, nie. Większość kobiet uwielbia smyrać swojego faceta po włosach (wiedząc, że oni tego nie lubią). Wystylizowane włosy mówią: "Nie dotykaj mnie, dziewczyno, bo dzisiaj muszę jeszcze spodobać się wielu innym".

Język

90% kobiet we wspomnianym sondażu uważa, że dobre pierwsze wrażenie może zostać całkowicie zniszczone przez język używany przez faceta. Tzw. młodzieżowy slang brzmi głupio w ustach dorosłego mężczyzny. Podobnie, jak hermetyczny język profesjonalistów. "Używanie słów, które nie są powszechnie zrozumiałe, po to, aby zademonstrować swoją przewagę, jest żałosne" – Hania F., 23 lata.

Muzyka

60% kobiet deklaruje, że słuchanie przez mężczyznę jazzu albo muzyki klasycznej jest seksowne i świadczy o wyrafinowanym guście.

Zęby i dłonie

Na "amerykański uśmiech" i manicure warto wydać każde pieniądze. "Nie ma nic bardziej seksownego niż piękne zęby i dłonie, czego nie ma wielu facetów" – Joanna, 30 lat. 

Men's Health 11/2007

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij