[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak dbać o męskie obuwie?

Każdy mężczyzna powinien pastować i glancować swoje buty przynajmniej raz w tygodniu. I to nie pastą w płynie (ta ma w sobie za dużo wody), lecz klasyczną pastą, która zabezpiecza skórę i z czasem nadaje jej szlachetnej patyny.

jak dbać o męskie obuwie fot. Wiesław Jurewicz
Prawidła potrafią przedłużyć życie butom nawet dwukrotnie. Mimo to nie są zbyt powszechnym gadżetem w naszym kraju. Świadomy facet wie jedno: jeżeli kupujesz drogie buty, zainwestuj od razu w prawidła.

Zestaw Emanuela Berga składa się z 2 szczoteczek, ściereczki, łyżki i dużej szczotki. Kosztuje niemało, ale posłuży Ci długo, 349 zł.

Mała szczoteczka do nakładania ciemnej pasty.

Przed nałożeniem musisz dokładnie oczyścić i osuszyć buty. Wcieraj pastę małymi, okrężnymi ruchami, żeby skóra ją wchłonęła.

Szczoteczka do jasnej pasty.

Po nałożeniu pasty na buty zawsze odczekaj, żeby wyschła, i dopiero wtedy zaczynaj polerowanie. Tarcie mokrej pasty nie daje efektu.

Szczotka do polerowania z miękkiego, naturalnego włosia.

Masuje skórę cholewki i nadaje paście piękny połysk. Na zakończenie możesz wyglancować buty ściereczką.

Dodatkowa szczotka.

Do czyszczenia podeszew i obcasów powinieneś mieć oddzielną szczotkę. I kolejną, jeśli masz zamszowe buty – kup specjalną, gumową.

Czyścik.

Taki 5 czyścik możesz mieć w teczce lub w biurku w pracy, żeby przed spotkaniem przetrzeć buty, ale do codziennej ochrony się nie nadaje.

Pasta.

Jeśli nie musisz, nie używaj past w płynie. Zawierają za dużo wody i na dłuższą metę niszczą skórę buta. Klasyczna pasta chroni skórę i ją konserwuje.

MH 03/2016

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij