[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Ikona stylu: spodnie chinosy

Te bawełniane spodnie przywędrowały do Ameryki razem z żołnierzami stacjonującymi na Filipinach. Dzisiaj maszerują po wybiegach mody jako bardziej elegancki odpowiednik dżinsów. Obowiązkowa pozycja w szafie każdego stylowego faceta!

Ikona stylu: spodnie chinosy fot. shutterstock
1. Znaki szczególne

Są uszyte ze 100% bawełny, rzadziej z cienkiego drelichu. Mają proste, lekko zwężane ku dołowi nogawki, zwykle bez zaszewek przy pasku, i wpuszczane kieszenie – dwie z przodu i dwie z tyłu. Klasyczne chino są beżowe, w kolorze khaki lub niebieskim, ale dzisiaj można je spotkać prawie we wszystkich kolorach.

Kolory. Klasyczne kolory spodni są najlepsze i najbardziej uniwersalne. To, że możesz dzisiaj kupić nawet różowe chino, nie oznacza, że musisz.

REKLAMA

2. Wygoda i elegancja

Chinosy kojarzone są z wysportowanymi studentami amerykańskich uczelni, gdzie noszenie dżinsów nie było dobrze widziane. Miały gwarantować wygodę bez przekraczania granic wymaganej elegancji. Dzisiaj uważane są za ikonę mody – połączenie klasyki i nowoczesności.

Dodatki. Te lekkie spodnie wymagają lekkich dodatków. Wybierz brązowy wąski pasek i półbuty na cienkiej podeszwie.

3. Spodnie kameleon

Chinosy zmieniają swój charakter w zależności od tego, z czym je zestawisz. Noszone z wiązanymi półbutami i sportową marynarką sprawdzą się w biurze, jeżeli nie masz w danym dniu ważnych spotkań. Z kolorową koszulą i gładkimi tenisówkami zapewnią Ci udany weekend.

Jak je nosi. Najmodniejszy sposób noszenia: podwinięte nogawki i buty na bose stopy, ale świetnie nadadzą się również do skórzanych półbutów.

4. Jakie chino kupić

Im bardziej klasyczne, tym dłużej będą Ci służyć. Wybierz spodnie uszyte z bawełny z niewielkim dodatkiem stretchu – będą się mniej gniotły. Zwróć uwagę na szwy – ma być podwójny i kryty, bez żadnych strzępień. Proste, wąskie nogawki zapewnią Ci nowoczesny wygląd, a wpuszczane, nie nakładane, kieszenie z tyłu dodadzą Ci elegancji.

Najlepsze buty. Brązowe oxfordy, żeglarskie mokasyny lub jednokolorowe tenisówki. 

MH 08/11

Komentarze

 (7)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij