Skórzana torba: jaką wybrać i dlaczego warto ją kupić?

Klasyczna skórzana męska torba na ramię to jedna z tych rzeczy, które zawsze dodają stylu i nigdy nie wychodzą z mody. To także świetna inwestycja na lata, bo dobrej jakości skóra naturalna z biegiem lat nie niszczy się, lecz nabiera szlachetnej patyny i charakteru.

skórzana teczka Lisina Margarita
fot. Lisina Margarita

1. Dlaczego warto kupić skórzaną torbę?

REKLAMA

Bo mężczyzna z dokumentami w ręku i wypchanymi po brzegi kieszeniami, w których trzyma telefon, klucze, drobne – wygląda po prostu niechlujnie.

A duża torba to połączenie dobrego stylu i funkcjonalności, biznesowej prostoty i nowoczesnego głosu ulicy. To także gadżet, dlatego tak ważna jest jego jakość i wykończenie.

2. Połącz funkcję ze stylem

W tej kwestii zdecydowanie należy się oprzeć wszelkim trendom i szukać czegoś ponadczasowego o dobrej jakości.

Taka torba musi być praktyczna, czyli mieć dużo kieszeni, schowków, oraz stylowa, czyli odzwierciedlać kunszt prawdziwego rzemiosła.

3. Z czym i jak ją nosić skórzaną torbę ?

Kiedyś teczki i torby były noszone tylko do formalnych strojów, dzisiaj pasują do każdego ubioru, no może poza dresem.

Wydawać by się mogło, że taka torba to zwykły lans, a jej noszenie nie może być wygodne. Nic bardziej mylnego, a z punktu widzenia kobiet, które nie wychodzą z domu bez torebki, to przejaw dobrego smaku i nowoczesnej elegancji.

Na szczęście coraz więcej projektantów wprowadza do kolekcji skórzane akcesoria przeznaczone dla panów.

4. Gdzie kupić skórzaną torbę?

Najszybciej dobrą jakościowo skórzaną torbę znajdziesz w dużych centrach handlowych. Polecamy zapolować na nią na letniej wyprzedaży.

MH 02/11

REKLAMA