[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Skórzana torba: jaką wybrać i dlaczego warto ją kupić?

Klasyczna skórzana męska torba na ramię to jedna z tych rzeczy, które zawsze dodają stylu i nigdy nie wychodzą z mody. To także świetna inwestycja na lata, bo dobrej jakości skóra naturalna z biegiem lat nie niszczy się, lecz nabiera szlachetnej patyny i charakteru.

skórzana teczka fot. Lisina Margarita
1. Dlaczego warto kupić skórzaną torbę?

Bo mężczyzna z dokumentami w ręku i wypchanymi po brzegi kieszeniami, w których trzyma telefon, klucze, drobne – wygląda po prostu niechlujnie.

A duża torba to połączenie dobrego stylu i funkcjonalności, biznesowej prostoty i nowoczesnego głosu ulicy. To także gadżet, dlatego tak ważna jest jego jakość i wykończenie.

REKLAMA

2. Połącz funkcję ze stylem

W tej kwestii zdecydowanie należy się oprzeć wszelkim trendom i szukać czegoś ponadczasowego o dobrej jakości.

Taka torba musi być praktyczna, czyli mieć dużo kieszeni, schowków, oraz stylowa, czyli odzwierciedlać kunszt prawdziwego rzemiosła.

3. Z czym i jak ją nosić skórzaną torbę ?

Kiedyś teczki i torby były noszone tylko do formalnych strojów, dzisiaj pasują do każdego ubioru, no może poza dresem.

Wydawać by się mogło, że taka torba to zwykły lans, a jej noszenie nie może być wygodne. Nic bardziej mylnego, a z punktu widzenia kobiet, które nie wychodzą z domu bez torebki, to przejaw dobrego smaku i nowoczesnej elegancji.

Na szczęście coraz więcej projektantów wprowadza do kolekcji skórzane akcesoria przeznaczone dla panów.

4. Gdzie kupić skórzaną torbę?

Najszybciej dobrą jakościowo skórzaną torbę znajdziesz w dużych centrach handlowych. Polecamy zapolować na nią na letniej wyprzedaży.

MH 02/11

Produkty z kategorii: torby znajdziesz w sekcji MH Zakupy: torby męskie

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij