[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Ikona stylu: pikowana kurtka husky

W Wielkiej Brytanii noszą je chłopcy z dobrych rodzin studiujący na Oxfordzie. We Włoszech – eleganci do tweedowych marynarek i kaszmirowych krawatów. Taka pikowana kurtka to prawdziwa arystokratka, która idealnie wpisuje się w miejski smart casual.

pikowana kurtka husky fot. Wiesiek Jurewicz
Do biura

(zestaw z lewej strony) Brytyjczycy mają swoją kurtkę Barbour, Włosi Husky – prostą, kwadratową, pikowaną w ukośne kwadraty. Jest idealnym okryciem na sezon przejściowy, gdy zimowy płaszcz jest już za ciepły, a trencz za cienki. W klasycznych modelach rozcięcia u dołu kurtki przypominają te w marynarce, kołnierz jest wyłożony welurem lub sztruksem, a poły zapinane na zatrzaski.

Jej możliwości są nieograniczone: możesz założyć ją na dzienny garnitur do biura, do sztruksowych spodni na weekend czy do dżinsów do klubu.

REKLAMA

Na randkę

(zestaw środkowy) Tradycyjna kurtka Barbour jest uszyta z impregnowanej woskiem bawełny, która z czasem dopasowuje się do sylwetki właściciela (anegdota głosi, że właśnie dlatego królowa Elżbieta II od lat naprawia swoją starą kurtkę w szkockiej fabryce rodziny Barbour i odmawia zakupu nowej).

Nowsze modele są uszyte z cienkiego ortalionu i na tyle lekkie, że kurtkę można złożyć w kostkę i nosić w podręcznej teczce, a po wyjęciu nie będzie na niej śladów zagnieceń.

Na weekend

(zestaw z prawej strony) Pikowana kurtka ma charakter casualowy, więc połączenie jej z dżinsami, sztruksami czy flanelowymi spodniami jest oczywiste – dzięki niej otrzymują szlachetny sznyt. W Szkocji mawia się, że lepiej jest przyjść na przyjęcie w dżinsach i kurtce Barbour niż w źle skrojonym garniturze.

Bo w świecie przemijających szybko kaprysów mody ta kurtka jest ikoną konserwatywnych wartości i dobrego stylu, który nie przeminie nigdy – raz kupisz i będziesz ją nosił latami.

MH 03/12 

Produkty z kategorii: kurtki i płaszcze znajdziesz w sekcji MH Zakupy: kurtki z ćwiekami męskie

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij