[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Ikona stylu: koszula w kratę

Koszula w kratkę to ikona smart casualu, która od dziesięcioleci nieprzerwanie utrzymuje się na modowym szczycie. To także świetny sposób na zrobienia wrażenie na płci pięknej, bo kobiety kochają facetów w koszulach, a koszule w kratkę pasują niemal na każdą formalną i nieformalne okazję.

koszule w  kratkę fot. shutterstock.com
Dlaczego warto kupić koszulę w kratkę

Koszula w kratkę kojarzy się ze stylem casualowym, a jej flanelowa wersja z fińskim drwalem. Jednak dzisiaj koszule w kratkę pojawiły się na wystawach u najbardziej szacownych brytyjskich krawców, uważanych za ostoję konserwatyzmu i ponadczasowej elegancji.

Takie koszule mają usztywniane kołnierzyki, guziki przykryte listwą oraz mankiety zapinane na spinki i są idealne na codzienne biznesowe spotkania. Jednym słowem – kratka rządzi.

REKLAMA

Czego powinieneś unikać

Koszul uszytych ze sztucznych materiałów. Te poliestrowe ani ładnie nie wyglądają, ani dobrze się nie układają na sylwetce. Może łatwo się prasują, ale to koniec ich zalet.

Bawełniane koszule lepiej się noszą, dłużej zachowują swoją jakość i lepiej prezentują się nawet wtedy, gdy są pogniecione.

Z czym nosić koszulę w kratkę

Koszule z usztywnionym kołnierzykiem nosimy do dziennego garnituru. W ten sposób stworzysz oficjalny, ale pełen dystansu biznesowy wizerunek.

Koszule mniej formalne – te z miękkim kołnierzykiem i makietami zapinanymi na guziki – można założyć do wszystkiego: do dżinsów, bawełnianych spodni typu chinos lub garniturowych spodni w kant.

Mężczyzna interesujący się modą założy do nich kurtkę lub sweter. Zwłaszcza połączenie z dżinsem daje wiele możliwości. Koszula luźno opadająca na biodra, z podwiniętymi rękawami, podkreśli nieformalny, swobodny styl.

Z krawatem

Do formalnych koszul w kratkę zakładaj krawat w poprzeczne pasy albo w duży wzór – znacznie większy niż kratka na koszuli. Tu działa zasada kontrastu.

Gdzie kupić koszulę w kratkę

W markowych sklepach z męską odzieżą, nigdy u ulicznych sprzedawców.

MH 04/11

Produkty z kategorii: koszule znajdziesz w sekcji MH Zakupy: koszule męskie z krótkim rękawem

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij