[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Garniturowe zasady i szybka lekcja stylu

Garnitur to wizytówka eleganckiego faceta. Cena i marka nie są jednak najbardziej istotne. Wystarczy drobny błąd w ubiorze, a niedopracowany szczegół szybko może popsuć efekt całości. Zobacz, jakie faux pas faceci często popełniają i upewnij się, że nie jesteś jedną z ofiar modowej wpadki.

garnitur, facet w garniturze fot. Andrey Kucheruk 2015/shutterstock.com
Jasne, możesz w butiku zastawić dom i samochód, płacąc krocie za markowe ciuchy. Jeżeli jednak garnitur na Ciebie nie pasuje, nie licz na "ochy i achy". Musisz pamiętać, aby uniknąć tych krawieckich pułapek, a już zawsze będziesz wyglądał jak model na pokazie kolekcji Armaniego. No dobra, prawie jak on.

Obwisła koszula

Jeśli kiedykolwiek kupiłeś rozmiar większą koszulę licząc, że będziesz w niej wyglądał "na większego", ryzykowałeś sporą rysę na swoim modowym życiorysie. Za duże koszule sprawiają, że niewielki facet będzie wyglądał na jeszcze mniejszego, a w przypadku większego, że będzie na nim wyglądała jak ponczo. Widok - conajmniej komiczny.

REKLAMA

Istnieje niezawodny test, który pozwoli Ci kupić pasującą koszulę: szew powinien leżeć idealnie na barku - dodatkowy materiał zwisający w dół ramienia dyskwalifikuje daną koszulę i znaczy, że ten rozmiar jest dla kogoś "szerszego w barach". Materiał powinien delikatnie przylegać do ciała i nie rozchodzić się na boki, gdy schowasz koszulę do spodni.

Workowate spodnie

W latach 90. pewnie zrobiłbyś wrażenie nisko opuszczonymi spodniami. Te jednak za nami, więc podciągnij je jakieś 2,5 cm nad kości biodrowe. Gdy są za duże, dobierz ładny pasek albo z dumą wybierz się po numer mniejsze. Będziesz wyglądał schludniej, a dobrze dobrane spodnie sprawią, że nawet daleka od ideału koszula będzie sprawiała wrażenie dopasowanej. Jeżeli masz wyjątkowo długie nogi, wybierz biodrówki. Wydłużą optycznie Twój tułów.

Pogniecione nogawki

Efekt noszenia spodni zbyt nisko lub spodni źle dopasowanych. Ten zmięty kawałek Twojego garniaka może popsuć nawet najdroższą i najlepiej dobraną kompozycję ciuchów. Spodnie garniturowe powinny delikatnie kłaść się na butach lub, gdy chcesz uzyskać nowoczesny look, powinny być skrócone do kostki, aby skierować uwagę na stylowe buty i skarpety.

W przypadku spodni codziennych nogawki powinny dotykać Twoich kostek. Gdy Twoje ulubione jeansy są przydługie - podwiń je na dole lub skróć.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij