Facet owłosiony czy wygolony? Przede wszystkim zadbany!

Golenie ciała jest niemęskie? A może to owłosienie jest passé? Atrakcyjny facet to przede wszystkim zadbany facet, który świetnie czuje się w swojej skórze. Pamiętaj o tym zwłaszcza teraz, latem, kiedy zrzucisz ubrania i wystawisz się na ekspozycję słońca (i oczu). Ale zamiast po zwykłą golarkę, sięgnij po prawdziwy kombajn - wielofunkcyjny trymer PG5 od Remington! Ma aż 9 nakładek i samoostrzące się ostrza - tak by wszystko szło gładko!

Remington PG5 Remington PG5

Struktura włosów różni się w zależności od miejsca wzrostu. Do tego niektóre obszary są bardziej podatne na podrażnienia. A to oznacza, że potrzebujesz wyspecjalizowanego sprzętu, który rozprawi się z każdym rodzajem włosa. Jednorazówki? Im już podziękuj - szkoda pieniędzy i podrażnionej skóry. Standardowe golarki 2 w 1 i 3 w 1? To już znasz - szybko się tępią i ledwo nadążają za ręką.

Na szczęście jest on - PG5, czyli bezprzewodowy trymer od Remington. Marka poszła za ciosem i zaproponowała urządzenie, które wyprzedza wszystkie inne! Po pierwsze ma ostrza z powłoką grafitową, które zapewniają gładki ruch podczas golenia. Po drugie te same ostrza potrafią… samodzielnie się naostrzyć! Zgadza się - koniec z nieprzyjemnymi pociągnięciami! Ale to jeszcze nie koniec, bo multigroomer od Remington ma aż 9 nakładek!

A to oznacza, że PG5 pozwoli Ci naprawdę kompleksowo zadbać o pielęgnację. Nakładki zapewniają precyzyjną i spersonalizowaną stylizację 4 obszarów: twarzy, brody, włosów i ciała. Wszystkie, razem z ładowarką oraz trymerem, mieszczą się w niewielkiej, ale bardzo eleganckiej saszetce. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo cennego miejsca podczas pakowania wakacyjnej walizki. Ale przejdźmy do rzeczy - niebywałej precyzji, delikatności i wydajności w każdym obszarze działania!

Broda, „pekaesy”, a może wąs?

Niezależnie od tego, czy pielęgnujesz „pekaesy”, definiujesz brodę, czy chcesz spróbować czegoś nowego (na przykład zostawić sobie wakacyjnego wąsa), PG5 od Remington pomoże Ci wyrazić Twój niepowtarzalny styl. Samoostrzące się ostrza zapewniają najwyższą wydajność cięcia, dzięki czemu z każdym pociągnięciem osiągniesz precyzyjne efekty. Natomiast grafitowa powłoka została zaprojektowana z myślą o komforcie gładkiego ruchu. Podwójnym regulowanym grzebieniem przytniesz brodę i włosy na długość jaka Ci się tylko zamarzy - od 2 mm do nawet 20 mm.

Gładko poszło!

Wolisz trzydniowy zarost? Proszę bardzo! Sięgnij po grzebień 1,5 mm i osiągnij ulubiony rezultat. A jeśli lubisz gładko ogoloną skórę dookoła brody, tutaj sprawdzi się mini golarka foliowa. Ma specjalny zbiorniczek na ścięte włoski, dzięki czemu całość przebiega schludnie. Kropkę nad „i” postawisz z końcówką do konturowania. 90-minut użytkowania na baterii oznacza, że masz dużo czasu na efekty doskonałe. Do tego koniec z martwieniem się o zasilanie. O pielęgnację zadbasz pod namiotem, na dzikiej plaży i w odległym kraju z „dziwnymi” gniazdkami. Trymer jest wodoodporny, dlatego z łatwością oczyścisz go po użyciu.

Remington PG5Remington PG5

Ciało jak u Adonisa

Gładkie, przycięte, a może naturalnie owłosione ciało? Tu nie ma złych i dobrych odpowiedzi. Najważniejsze, żebyś czuł się sobą. Istnieją jednak pewne argumenty, które warto wziąć pod uwagę. Po pierwsze ogolone ciało łatwiej opalić, co może mieć znaczenie, jeśli zamierzasz poleżeć na plaży. Depilacja przemawia również do osób, które wolą aktywny wypoczynek.

Na przykład zawodowi pływacy golą każdy fragment ciała, dzięki czemu zmniejszają opór i osiągają lepsze wyniki. Podobnie robią kolarze - jednak w ich przypadku decydują częste rany (gładkie ciało = mniejsze zagrożenie infekcją) oraz łatwość masażu (gdy pojawią się skurcze). Jeśli zdecydujesz się na golenie, po prostu sięgnij po dwustronny pionowy trymer NEE.

Masz dobrego nosa!

Natomiast podłużny trymer w kształcie lejka pomoże Ci „zapanować” nad miejscami, o których wielu facetów woli nie rozmawiać. Dzięki specjalnej nakładce przytniesz nieestetycznie wystające włosy z nosa i uszu. Zrób to po ciepłym prysznicu - wtedy skóra oraz włosy są idealnie nawilżone. Brwi czasami trudno okiełznać, szczególnie gdy są bujne i gęste. Ale z tym samym trymerem bez problemu opanujesz temat.

Porozmawiajmy o miejscach intymnych

Utrzymanie „porządku” w miejscach intymnych? To już nie tylko kwestia gustu, ale przede wszystkim higieny oraz wygody. Poza tym - nie ukrywajmy - takie rzeczy wpływają na pewność siebie w życiu seksualnym. Dlatego powiedz stanowcze „nie” nieestetycznej, bujnej „fryzurze” tam na dole. Potraktuj ją trymerem z nakładką do ciała. Możliwości jest naprawdę wiele - od 0,5 mm, aż do bardziej naturalnych 9 mm.

Maszynkę możesz kupić tutaj. 

Remington PG5Remington PG5

Zobacz również:
Chcesz rzucić fajki? To łap za hantle. Badania potwierdziły, że ćwiczenia fizyczne mogą pomóc palaczom w końcu zerwać z nałogiem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ