[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Dlaczego granatowy garnitur jest uniwersalny?

Obiegowa zasada głosi, że nie ma rzeczy uniwersalnych. Nie ma ona jednak całkowicie swojego zastosowania w kwestii granatowego garnituru, który w zależności od dobranych dodatków, sprawdzi się w wielu diametralnie różnych od siebie sytuacjach.

facet w garniturze fot. Dean Drobot, 2015, shutterstock.com
Ślub kolegi 

Koszula

To radosny dzień, dlatego blady róż będzie wyglądał elegancko, ale mniej formalnie niż biel.

Krawat

Dobrze, żeby miał fakturę i odróżniał się od gładkich, biurowych.

Buty

To nie jest oficjalne spotkanie biznesowe, dlatego możesz włożyć ciemnobrązowe buty nawet na wieczór.

REKLAMA

Spotkanie biznesowe

 Koszula

Biała, bladoniebieska albo niebieska z białym kołnierzykiem (ostatni wariant jest najmodniejszy).

Krawat

To jest garnitur z wąskimi klapami, więc weź do niego wąski krawat. Poszetka doda ci elegancji.

 Buty

Czarne są bardziej formalne, ale ciemnobrązowe też dadzą radę.

Randka

 Koszula

Ciemna jest mniej formalna. Wybierz taką w kolorze garnituru. Monochromatyczne zestawy są na czasie.

 Poszetka

Zrezygnuj z krawata, ale włóż do kieszonki jedwabną poszetkę – jasnoniebieską lub bordową.

 Buty

Czyste i wypastowane, bo kobiety zwracają na to ogromną uwagę. A czy będą to brązowe brougsy, czy czarne sztyblety ma mniejsze znaczenie.

Wieczór

 Koszula

Koniecznie biała, najlepiej z klasycznym kołnierzykiem.

 Krawat

Ciemny, wąski, wykonany z lśniącego materiału.

 Buty

Czarne oxfordy. Masywniejsze dziurkowane brougsy są za mało formalne. Do tego czarny pasek do spodni z dyskretną klamrą. 

MH 10/13

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij