[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Derby i Oxfordy: klasyczne buty zawsze są w modzie

Zapomnijcie o wszystkim, co Wam mówiono do tej pory. Zaczynacie od nowa i jest tylko jedna rzecz, której potrzebujecie, żeby zrobić dobre wrażenie na kobiecie. Oczywiście rachunek w banku też się przyda, ale tak naprawdę liczy się tylko to, co macie na nogach. 

Derby i Oxfordy Klasyka ma to do siebie, że jest ponadczasowa.
Oxfordy i derby

Oxford to najbardziej klasyczny fason buta. Rysunek skrzydeł na jego czubku przypomina buty do gry w golfa. Derby różnią się od Oxfordu sposobem naszycia skóry do wiązania sznurowadeł. Dodatkowo derby ma lekko cofnięty obcas.

REKLAMA

Jak je nosić

Najlepsze w klasycznych butach jest to, że nie sposób ich źle nosić. Wystarczy, by były czyste i niezbyt schodzone, a będą pasowały do wszystkich codziennych ubrań. Unikaj zbyt odlotowych modeli, tradycyjne kolory i fasony sprawdzają się najlepiej – żadnych kwadratowych lub dwukolorowych czubków, chyba że chcesz wyglądać jak członek włoskiej mafii. Na początek spraw sobie czarne lub ciemnobrązowe. Czujesz się pewniej – noś jasno brązowe, świetnie wyglądają z szarym garniturem i z dżinsami.

Jak o nie dbać

Nie noś tych samych butów kilka dni z rzędu – skóra musi odpocząć. Po powrocie do domu wkładaj do środka prawidła; buty zachowają swój kształt przez długi czas.  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij