[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Denim: kurtka dżinsowa

Kurtka z dżinsu nigdy nie wyjdzie z mody, pod warunkiem że kupując ją, na modę nie będziesz zwracał uwagi. 

kurtka dżinsowa fot. Wojciech Małkowicz
Ubrania z dżinsu zostały wymyślone dla robotników, a ich cechą ma być wygoda i trwałość. Dlatego wydając kasę na kurtkę, nie kieruj się trendami. Nie zwracaj uwagi na te wszystkie przetarcia, plamy z farby, gniecenia czy ćwieki – one przeminą, a Twoja kurtka po jednym sezonie stanie się zwykłym ciuchem, który wyszedł z mody.

REKLAMA

W tym przypadku im prościej, tym lepiej – klasyczny fason, podwójne stebnowania, zwykłe napy, lekko sprany dżins: to evergreen, którego nie ima się czas. Taką kurtkę możesz nosić na wierzch, pod skórę lub długi, wełniany płaszcz.

Warunek: musi być dobrze dopasowana w ramionach – zbyt luźna nie dodaje im centymetrów, tylko deformuje sylwetkę. Dobrze wygląda w połączeniu ze sztruksami, chinosami, dresami lub dżinsami w innym odcieniu (unikaj zestawów z denimu od stóp do głów w tym samym kolorze – to było modne w latach 80.).

Jeśli nie indygo, to co? Bardzo interesująco wyglądają kurtki w kolorach oliwki, khaki, szarego lub spranego czarnego. Są równie uniwersalne, ale mniej oczywiste jak klasyczny niebieski. 

Casual

 

fot. Wojciech Małkowicz

 

Ubierając rzeczy w podobnym kolorze, zadbaj o to, żeby różniły się fakturą – wtedy unikniesz efektu mundurka. Zwróć uwagę na buty – kolorowe podeszwy są ciągle na topie.

  • Vistula T-shirt – 99 zł
  • H&M spodnie – 129,90 zł
  • Gino Rossi buty – 449,90 zł

Smart casual

 

fot. Wojciech Małkowicz

 

Klasyczna dżinsowa kurtka świetnie sobie radzi nawet w poważniejszym towarzystwie: z trenczem, eleganckimi butami i (dzianinowym) krawatem.  

  • Bytom płaszcz – 1099,90 zł
  • Vistula koszula – 249 zł
  • Strellson krawat – 219 zł
  • Kappahl spodnie – 159 zł
  • Kazar buty – 419 zł 

MH 09/2014

Produkty z kategorii: kurtki treningowe znajdziesz w sekcji MH Zakupy: Kurtki treningowe wyprzedaż

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij