Co zabrać na wakacje? Styl na urlopie

Sztuka pakowania polega na tym, żeby zabrać ze sobą jak najmniej rzeczy, a stworzyć z nich jak najwięcej zestawów. Naprawdę potrzebujesz tylko 21 elementów, żeby być dobrze ubranym facetem w każdej sytuacji. Przekonaj się sam.

facet w garniturze Dean Drobot, shutterstock.com
Dean Drobot / Shutterstock.com

16. Dwie koszule

REKLAMA

Jedna elegancka, druga sportowa. W tym sezonie do łask wróciły koszule z krótkim rękawem i możesz je nosić nawet pod sportową marynarkę. Fason? Oczywiście Slim Fit.

17. Koszulka polo

Kiedyś uważana za oldskulowy element szafy dziadka, dzisiaj ikona sportowej elegancji. Zwłaszcza w zestawieniu ze spodniami chino.

18. Szal z bawełny

Sprawdzi się jako bandana w upalny dzień, jako sarong, jako temblak w razie czego i jako ozdoba na drinku z kobietą. Zrobisz z niego też zapasowy plecak.

19. Okulary z filtrem

Twój zestaw na lato można określić jako sportowa klasyka, dlatego okulary powinny mieć także klasyczny kształt. Wayfarery lub aviatory będą najlepsze.

20. Długie chino

Bawełniane, bez zaszewek przy pasku i kantów, w beżowym kolorze – to kolejna ikona sportowej elegancji. Dopasują się do każdej okazji i towarzystwa.

21. Skórzane sandały

Plastikowe klapki na plażę kupisz na miejscu, nie ma sensu targać ich przez pół świata. Sandały musisz zabrać. Żeby pasowały do wszystkiego, co masz w walizce, muszą być czarne lub wykonane z naturalnej, beżowej skóry. Zakładasz je wszędzie, tylko nie na kolację.

MH 08/2015

1 2 3
STRONA 3 z 3
Zobacz również:
Banalnie wyglądające ćwiczenie, które jednak łatwo zepsuć. Zobacz, na co zwrócić szczególną uwagę i wpleć je do treningu.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA