Co zabrać na wakacje? Styl na urlopie

Sztuka pakowania polega na tym, żeby zabrać ze sobą jak najmniej rzeczy, a stworzyć z nich jak najwięcej zestawów. Naprawdę potrzebujesz tylko 21 elementów, żeby być dobrze ubranym facetem w każdej sytuacji. Przekonaj się sam.

facet w garniturze Dean Drobot, shutterstock.com
Dean Drobot / Shutterstock.com

9. Miękka torba

REKLAMA

Skoro masz lekki bagaż, to nie potrzebujesz torby na kółkach. Miękka torba ze skóry może przydać się na wakacjach podczas krótkich wycieczek lub na zakupach.

10. Bokserki na lato

Od bawełny lepsza będzie mikrofibra, która nie tylko się nie rozciąga, ale i ma właściwości antybakteryjne. Chociaż to sztuczne włókno, to oddycha. 

11. Zamszowe mokasyny

Bardzo modne, bardzo wygodne, pasujące do długich spodni i do krótkich, do bawełnianej bluzy i marynarki. Nosisz je na bosą stopę i dezynfekujesz lub zakładasz stopki.

12. Kurtka z ortalionu

Złożona zmieści się w kieszeni plecaka, a jest nieoceniona przy nagłych zmianach pogody i podczas rejsu łodzią. Kolor burgunda pasuje do pozostałych rzeczy.

13. Krótkie stopki

Nie potrzebujesz długich skarpet na wakacjach. Stopki przydają się w przypadku butów, których nie możesz prać w pralce, np. mokasynów.

14. Bądź posh

Zabierz ze sobą poszetkę. Gwarantujemy Ci, że w otoczeniu facetów w porozciąganych bojówkach marynarka z poszetką zrobi wrażenie na każdej kobiecie.

15. Męskie gadżety

Zegarek powinien być sportowy, zawieszony na kauczukowej lub parcianej bransolecie lub taki, którego nie będzie Ci szkoda. Nie zapomnij o sprzęcie do muzy.

1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA