[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Co zabrać na wakacje? Styl na urlopie

Sztuka pakowania polega na tym, żeby zabrać ze sobą jak najmniej rzeczy, a stworzyć z nich jak najwięcej zestawów. Naprawdę potrzebujesz tylko 21 elementów, żeby być dobrze ubranym facetem w każdej sytuacji. Przekonaj się sam.

facet w garniturze Dean Drobot / Shutterstock.com
1. Parciany pasek

Sprawdzi się w gorącym klimacie lepiej niż ten ze skóry. Wilgotne powietrze sprawia, że skóra się naciąga i deformuje. A parciany pasek dopasujesz i do tenisó- wek, i do mokasynów.

2. Białe tenisówki

Lekkie, wygodne, nie wymagają skarpet i można je prać. Biały kolor jest modny i pasuje do wszystkiego. Ze sportową marynarką też dadzą radę.

3. Lekki plecak

W czymś musisz nosić rzeczy na plażę, przecież nie będziesz się wygłupiał z reklamówką. Nylonowy plecak przyda się też podczas rejsu jachtem i na zakupach.

4. Luźne szorty Sprawdzą się i w siłowni, i na basenie. Mają kieszeń, w której zmieścisz drobne na drinka w plażowym barze. Założysz T-shirt i możesz iść na lunch.

5. Sweter z bawełny

Ochroni Cię przed wieczornym chłodem i przyda się na pełnym morzu podczas wycieczki. Bawełna oddycha, więc sprawdza się w gorą- cym klimacie.

6. Marynarka

Najlepiej niebieska z bawełny lub lnu. Idealnie, jeśli nie będzie miała podszewki. Zagwarantuje Ci odpowiedni wygląd na randce i w restauracji.

7. T-shirty

Najlepiej w neutralnych kolorach i bez napisów. Biały, szary, granatowy i czarny dopasujesz do wszystkiego. Dekolt w kształcie litery V poszerza klatkę.

8. Krótkie chino

Dopasowane chinosy, w przeciwieństwie do luźnych bojówek z kieszeniami po bokach, dadzą radę nawet przy marynarce. I podkreślają sportowy styl.

REKLAMA

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij