Co zabrać na wakacje? Styl na urlopie

Sztuka pakowania polega na tym, żeby zabrać ze sobą jak najmniej rzeczy, a stworzyć z nich jak najwięcej zestawów. Naprawdę potrzebujesz tylko 21 elementów, żeby być dobrze ubranym facetem w każdej sytuacji. Przekonaj się sam.

facet w garniturze Dean Drobot, shutterstock.com
Dean Drobot / Shutterstock.com

1. Parciany pasek

Sprawdzi się w gorącym klimacie lepiej niż ten ze skóry. Wilgotne powietrze sprawia, że skóra się naciąga i deformuje. A parciany pasek dopasujesz i do tenisó- wek, i do mokasynów.

2. Białe tenisówki

Lekkie, wygodne, nie wymagają skarpet i można je prać. Biały kolor jest modny i pasuje do wszystkiego. Ze sportową marynarką też dadzą radę.

3. Lekki plecak

W czymś musisz nosić rzeczy na plażę, przecież nie będziesz się wygłupiał z reklamówką. Nylonowy plecak przyda się też podczas rejsu jachtem i na zakupach.

4. Luźne szorty Sprawdzą się i w siłowni, i na basenie. Mają kieszeń, w której zmieścisz drobne na drinka w plażowym barze. Założysz T-shirt i możesz iść na lunch.

5. Sweter z bawełny

Ochroni Cię przed wieczornym chłodem i przyda się na pełnym morzu podczas wycieczki. Bawełna oddycha, więc sprawdza się w gorą- cym klimacie.

6. Marynarka

Najlepiej niebieska z bawełny lub lnu. Idealnie, jeśli nie będzie miała podszewki. Zagwarantuje Ci odpowiedni wygląd na randce i w restauracji.

7. T-shirty

Najlepiej w neutralnych kolorach i bez napisów. Biały, szary, granatowy i czarny dopasujesz do wszystkiego. Dekolt w kształcie litery V poszerza klatkę.

8. Krótkie chino

Dopasowane chinosy, w przeciwieństwie do luźnych bojówek z kieszeniami po bokach, dadzą radę nawet przy marynarce. I podkreślają sportowy styl.

1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA