[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Styl

  • Co kobiety lubią w facetach? Atrakcyjny facet wg. Zoe Saldany

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Co kobiety lubią w facetach? Atrakcyjny facet wg. Zoe Saldany

Zoe Saldana, aktorka "Star Treka", to dziewczyna, która lubi konkretnych facetów. W MH podpowiada, jak śmiało poruszać się w tych rejonach, w których najłatwiej się spalić lub zaliczyć wtopę.

Zoe Saldana Tinseltown / Shutterstock.com
1. Nie popisuj się. Gdybyś to na mnie miał zrobić wrażenie, musiałbyś pokazać, że jesteś facetem z jajami. Zamiast używać wyszukanego słownictwa i tematów, które mają na mnie zrobić wrażenie, po prostu podejdź i zapytaj: „Czy mogę postawić Ci drinka”?

2. Jednak nie licz na to, że miłość znajdziesz w klubie. Ludzie wpadają tam przecież na chwilę, głównie po to, by się napić. Jeśli szukasz głębokiego uczucia, idź do biblioteki, a nie do klubu.

3. Pozwól jej mówić. Dziewczyny uwielbiają, gdy pyta się je o różne szczegóły. Pytaj o to, skąd pochodzi, gdzie dorastała, jak ma na drugie imię, a przekonasz się, jak szybko możesz na takie detale zdobyć kobietę.

4. To naprawdę chwalebne, że tak często ryzykujesz życiem, ale żeby od razu, na pierwszej randce, historia o uratowanych w pożarze dzieciach i psie? Facet musi wiedzieć, że czasem lepiej się zamknąć. I (patrz punkt 3) pozwolić jej mówić.

5. Tak wiele oczekujecie od dziewczyn. Najlepiej, żeby były szalone w łóżku, ciepłe w domu i kreatywne w kuchni. A wy? Moglibyście przynajmniej zadbać o sześciopak i systematycznie robić pompki!

6. Pracuj nad tym, jakim jesteś kochankiem. Bez względu na to, czy związek jest trwały, czy przelotny, seks czyni życie pasjonującym!

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij