Co kobiety lubią w facetach? Atrakcyjny facet wg. Zoe Saldany

Zoe Saldana, aktorka "Star Treka", to dziewczyna, która lubi konkretnych facetów. W MH podpowiada, jak śmiało poruszać się w tych rejonach, w których najłatwiej się spalić lub zaliczyć wtopę.

Zoe Saldana Tinseltown / Shutterstock.com
Tinseltown / Shutterstock.com

1. Nie popisuj się. Gdybyś to na mnie miał zrobić wrażenie, musiałbyś pokazać, że jesteś facetem z jajami. Zamiast używać wyszukanego słownictwa i tematów, które mają na mnie zrobić wrażenie, po prostu podejdź i zapytaj: „Czy mogę postawić Ci drinka”?

2. Jednak nie licz na to, że miłość znajdziesz w klubie. Ludzie wpadają tam przecież na chwilę, głównie po to, by się napić. Jeśli szukasz głębokiego uczucia, idź do biblioteki, a nie do klubu.

3. Pozwól jej mówić. Dziewczyny uwielbiają, gdy pyta się je o różne szczegóły. Pytaj o to, skąd pochodzi, gdzie dorastała, jak ma na drugie imię, a przekonasz się, jak szybko możesz na takie detale zdobyć kobietę.

4. To naprawdę chwalebne, że tak często ryzykujesz życiem, ale żeby od razu, na pierwszej randce, historia o uratowanych w pożarze dzieciach i psie? Facet musi wiedzieć, że czasem lepiej się zamknąć. I (patrz punkt 3) pozwolić jej mówić.

5. Tak wiele oczekujecie od dziewczyn. Najlepiej, żeby były szalone w łóżku, ciepłe w domu i kreatywne w kuchni. A wy? Moglibyście przynajmniej zadbać o sześciopak i systematycznie robić pompki!

6. Pracuj nad tym, jakim jesteś kochankiem. Bez względu na to, czy związek jest trwały, czy przelotny, seks czyni życie pasjonującym!

REKLAMA