Biżuteria inspirowana naturą na prezent dla ukochanej

Jak zwykle nie masz pomysłu na prezent, a rocznica, urodziny, czy inny wyjątkowy dzień jest coraz bliżej? Jeżeli Twoja druga połówka kocha przyrodę i biżuterię, może cię zainteresować kolekcja nowej polskiej marki jubilerskiej.

Solkatt biżuteria Tomasz Woźny

Może i nie każda, kobieta lubi błyszczeć, ale znalezienie takiej, która nie lubi, nie jest proste. Dlatego biżuteria jest praktycznie zawsze dobrym pomysłem na prezent. Jednak jaki wzór wybrać? Srebro czy złoto? Dyskretnie przyjrzyj się temu, co nosi Twoja dziewczyna i sprawdź, czy pojawiają się tam elementy organiczne. Prawdopodobnie tak, bo współczesne modowe trendy znowu coraz częściej skupiają się na bliskości człowieka z naturą. Ten związek podkreśla biżuteria Solkatt, nowy krakowski brand założony przez dwie przyjaciółki.

Solkatt biżuteriaTomasz Woźny
REKLAMA

Ręcznie wykonane w Polsce projekty zainspirowane są kształtami obecnymi w przyrodzie. Znajdziesz tu motywy liści, pnączy, wianków czy wzory zaczerpnięte z żywiołu wody. W kolekcji znalazło się też miejsce dla klasyki w postaci biżuterii z serduszkiem. Pierścionki, wisiorki i bransoletki Solkatt są utrzymane w duchu minimalizmu, a biżuteria jest raczej niewielka, dlatego nie ogranicza swobody ruchów i jest świetną opcją dla aktywnych kobiet.

Solkatt biżuteriaTomasz Woźny

Jeśli nie znasz rozmiaru pierścionka, możesz wybrać coś innego: pracownia przygotowuje naszyjniki, kolczyki oraz bransoletki, a one są całkowicie uniwersalne. W kolekcji znajdziesz oczywiście także pierścionki oraz biżuterię zaręczynową, dlatego jeśli masz szczególne plany, wśród produktów Solkatt możesz wybrać pierścionek na oświadczyny. Co ważne, biżuteria Solkatt nie jest posrebrzana czy pozłacana – to prawdziwe złoto i srebro, więc stawiasz na ponadczasowe projekty, które będą służyć twojej partnerce przez długi czas. Pierścionek zaręczynowy to tradycyjnie niespodzianka, więc przed zamówieniem konkretnego zabaw się w szpiega i zmierz w sekrecie pierścionek lub obrączkę, którą Twoja przyszła narzeczona aktualnie nosi i dobierz rozmiar wg tej wartości.

Wszystkie projekty i ceny sprawdzisz w sklepie Solkatt

Solkatt biżuteriaTomasz Woźny

REKLAMA