[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Anatomia zapachu: perfumy na każdą okazję

W małym flakoniku z perfumami zawarta jest naprawdę potężna siła. Odpowiedni zapach może wzmocnić słabą wolę, wzbudzić zaufanie w kobiecie, a nawet poprawić wyniki treningu. Znajdź swój cel, zapoluj na butelkę i pozwól chemii działać. 

Anatomia zapachu: perfumy na każdą okazję fot. Ruslan Grumble 2015/shutterstock
Uwodzenie

Świeże zapachy o kolorze niebieskim lub barwie morskiej wody często zawierają wyciągi z wodorostów lub bogatych w wodę warzyw. Co na to nauka? Wg badań Smell and Taste Treatment and Research Fundation 13% badanych kobiet przyznaje, że zapach świeżego ogórka pobudza ich seksualną aktywność.

Bulgari Aqua Pour Homme

50 ml – 169 zł

REKLAMA
 

Silna wola

Ostre przyprawy dodane do perfum podkreślają ich męskość. Długo utrzymują się na skórze. Co na to nauka? Nicotine Research Laboratory uznało zapach czarnego pieprzu jako środek pomagający opanować łaknienie. Jeżeli jesteś na diecie odchudzającej lub właśnie rzucasz palenie, może Ci pomóc.

Homme by David Beckham

50 ml – 114 zł

Zaufanie

Cytrusy to popularna, ale nietrwała nuta. Jest wyczuwalna tylko przez 30 minut, dlatego kupując perfumy, przetestuj je na nadgarstku dłuższą chwilę, wąchając pozostałe składniki. Co na to nauka? Magazyn „Behavioural Brain Research” napisał, że zapach cytryny łagodzi kobiecy niepokój. Pamiętaj – masz tylko 30 minut.  

Givenchy Gentleman

100 ml – 345 zł

Kondycja

Ziołowe nuty mają równoważyć słodycz zapachu. Są o wiele trwalsze niż cytrusowe. Co na to nauka? Salk Institute for Biological Studies poddał badaniom 2007 mężczyzn. Okazało się, że długo utrzymujące się zapachy zmniejszały ich wrażliwość na ból. Wypróbuj przed długim treningiem w siłowni. 

Ck Free Blue

50 ml – 229 zł

Twój zapach, choć niezwykle ważny, nie jest jedynym elementem Twojego wizerunku, który jest oceniany, szczególnie przez kobiety. Jeśli ta ocena wypadnie dobrze, można zebrać niezłe profity. Sprawdź, na co kobiety zwracają uwagę, obserwując mężczyzn.

MH 02/2012

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij