[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Akcesoria do garnituru: 6 stylowych propozycji

Oto dodatki, na które możesz się zdecydować, idąc na uroczystość. Nie masz ochoty na krawat? Wybierz muszkę i kolorową poszetkę – w ostatnich latach na dobre wróciły do łask. Renesans przeżywa również fular.

garnitur, dodatki do garnituru Diabeł tkwi w szczegółach. Zwłaszcza diabeł modowy.

Fular

Fulary stały się bardzo modne w środowiskach bogatej burżuazji w latach 50. i 60. Żeby swobodnie się układały, nie zapinano ostatnich guzików koszuli. Ruch hipisów kompletnie je wyeliminował. Dziś rodzajem fularu jest cienki i wąski szalik.

Wiąże się go kilkakrotnie wokół szyi i wyrzuca jego końce na koszule. Dawna, tradycyjna forma fularu powraca, ale wydaje się jednak zbyt formalna, by mogła rzeczywiście się przyjąć.

REKLAMA

Ozdoba do butonierki

Kiedyś eleganccy panowie nosili w butonierce kwiatek, białe wstążeczki lub wpinali w klapę marynarki spinki. W dobrym tonie było również prezentowanie odznaczeń. Dziś albo nie nosimy nic, albo podobną funkcję pełni taka zabawna, kolorowa, mała muszka.

Przeczytaj też: Reguły noszenia garnituru

Poszetka

W latach 50. i 60. była biała, wykrochmalona i wyprasowana. W latach 70. na moment przepadła, żeby po pewnym czasie wrócić już w kolorowej wersji. Jak nosić poszetkę? Najlepiej wsuń ją nonszalancko do kieszonki, by przypominała rozwinięty kwiat.

I pamiętaj: nigdy nie powinna być z tego samego materiału, co krawat. Za to jeśli chodzi o kolor, dobrze, gdyby nawiązywała do niego swoją dominującą barwą.

Mucha

Francuzi i Anglicy mają swojego motylka, a my mamy muszkę, do niedawna z czarnymi, rozłożonymi skrzydełkami, dziś wyjątkowo kolorową. Z dżinsową koszulą i wojskową kurtką przestaje być zbyt formalna. Najbardziej eleganckie to te, które sami wiążemy, a nie zapinamy na szyi na guzik.

Spinki

Koszule z podwójnym mankietem można nosić przez cały dzień. Dlatego spinki przed południem powinny być dyskretne, nigdy ostentacyjnie świecące złotem ani srebrem. Metalowe, z kamienia, z małymi, drewnianymi elementami wypadną najlepiej. Natomiast na wieczornej imprezie baw się w kolorowych spinkach.

Krawat

Jego szerokość determinuje rozstaw końców kołnierzyka. Wąski krawat idzie w parze z małym węzłem i klasycznym rozstawem. Pamiętaj, że dobrze zawiązany nie kończy się w połowie brzucha, lecz tuż nad klamrą paska od spodni.

Produkty z kategorii: akcesoria męskie znajdziesz w sekcji MH Zakupy: akcesoria męskie sklep

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij