[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

8 przykazań dobrze dopasowanego garnituru

Garnitur prosto z wieszaka rzadko dobrze leży na sylwetce, i prawie zawsze konieczna będzie ingerencja specjalisty. Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę kupując nowy garnitur, oraz jakie poprawki możesz zlecić krawcowi, aby Twój garnitur wyglądał niemal jak szyty na miarę.

mężczyzna w ganiturze fot. wavebreakmedia, 2015, shutterstock.com
1. Ramiona

Rękawy marynarki powinny kończyć się na linii Twoich ramion, nie mogą opadać zbyt nisko. Mężczyźni często popełniają ten błąd, chcąc sobie dodać kilku centymetrów w barkach. Efekt jest odwrotny.

2. Kołnierz

Bardzo ważny detal: kołnierz marynarki musi być tak skrojony, żeby wystawał spod niego około 1 centymetr kołnierzyka koszuli. Dlatego zawsze mierz marynarkę na koszulę, nigdy na T-shirt.

REKLAMA

3. Klapy

Wąskie klapy są modne, szerokie – bardziej tradycyjne. Obojętnie, jakie wybierzesz, muszą idealnie przylegać na całej długości; jeśli odstają to znaczy, że marynarka jest za mała.

4. Pachy

Jeśli marynarka leży dobrze na ramionach, ale rękawy wydają się za ciasne, zanieś marynarkę do krawca. Niewielkie podcięcie pach zapewni swobodę ruchów i idealnie wyrzeźbi Twoje ramiona.

5. Górny guzik

Powinien znajdować się około 8 cm powyżej pępka. Jeśli jest za nisko lub za wysoko, zaburzy proporcje sylwetki. Na szczęście dla doświadczonego krawca guzik to niewielki problem.

6. Guziki

Najbardziej uniwersalny fason marynarki: jednorzędowa zapinana na dwa guziki. Taka marynarka dopasuje się do każdej sytuacji, nawet do dżinsów.

7. Kieszenie

Proste lub skośne – to kwestia gustu, ale proste kieszenie z klapami są bardziej eleganckie i nigdy nie wychodzą z mody.

8. Spodnie

Najlepsze są proste wąskie nogawki bez mankietów u dołu i zaszewek przy pasku. Idealna długość: tylna część nogawki ma kończyć się około 1,5-2 cm nad obcasem buta.

MH 10/13

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij