[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

4 atrybuty stylowego faceta: Szkoła Stylu Men's Health

Czyli wszystko to, co dżentelmen powinien mieć w swojej szafie.

moda męska fot. Kamil Majdański

Krata

Najczęściej marynarkę w kratę nosi się z grubym swetrem, z pikowaną kamizelką, a towarzyszą jej dżinsy albo sztruksowe spodnie. Niesłusznie. Wiele zależy od intensywności kolorów, z których komponuje się krata. Dyskretne, prawie monochromatyczne barwy tkaniny stworzą strój na elegancki, zimowy wieczór, jeśli zestawisz je z pastelową lub białą koszulą i ciemnym krawatem albo muszką.

marynarka Vistula – 799 zł

REKLAMA

REKLAMA

moda męska fot. Kamil Majdański

Golf

Golf wrócił do łask i z powodzeniem zastępuje koszule. Wybierz raczej zbyt luźny niż zbyt dopasowany. Cienki, bawełniany, z dodatkiem kaszmiru, noś z marynarką lub sportową kurtką. Naturalne włókna, z których produkuje się golfy, pozwalają oddychać skórze. Dzięki temu w przegrzanych zimą pomieszczeniach będziesz czuł się swobodnie.

golf Kappahl – 129,90 zł

REKLAMA

moda męska fot. Kamil Majdański

Skórzane dodatki

Bransoletki ze skóry funkcjonują niezależnie od aktualnych trendów. Mają swoich zwolenników i przeciwników. Jeżeli je lubisz, pamiętaj, że w różnych sytuacjach zawodowych mogą być źle postrzegane. Zdecydowanie lepiej im w połączeniu z nieformalnym ubraniem niż z białą koszulą i garniturem.

bransoletka Strellson – 189,99 zł

Okulary

Są częścią męskiej biżuterii, dlatego czasami można zaszaleć i pozwolić sobie na metalowe oprawki zdobione aplikacjami. Pamiętaj jednak, kiedy i gdzie będziesz je nosił. Zbyt kolorowe czy ostentacyjne odwracają uwagę słuchacza od tego, co mówisz.

oprawki Versace – ok. 750 zł

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij