Zac Efron – nowy film z udziałem aktora doczekał się pierwszego zwiastuna

Zac Efron wcielił się w główną rolę w filmie Wielka ofensywa piwna, który już niedługo zadebiutuje na platformie Apple TV+. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun. 

Zac Efron nowy film fot. Apple TV+

Wielka ofensywa piwna (The Greatest Beer Run Ever) to komedio-dramat, którego akcja rozgrywa się w pochłoniętym wojną Wietnamie. Scenariusz do filmu powstał na podstawie książki autorstwa Joanny Molloy i Johna "Chickiego" Donohue'a, o tym samym tytule. Większość wydarzeń, które zobaczymy na ekranie, miała miejsce naprawdę – w 67. roku – a ich głównym bohaterem był sam Donohue. To właśnie w jego postać wcielił się 34. letni Zac Efron.

Wielka ofensywa piwna – fabuła

Wielka ofensywa piwna opowiada historię 26. letniego Johna "Chickiego" Donohue'a, który pewnego dnia postanawia ruszyć na front do Wietnamu. Nie po to, by strzelać, tylko by wspierać walczących rodaków zimnym, amerykańskim piwem. Brzmi absurdalnie? Nawet bardzo, ale ponoć wydarzyło się naprawdę. 

Zac Efron nowy filmfot. Apple TV+

Wielka ofensywa piwna – obsada

Oprócz Zaca Efrona, w filmie pojawi się też Russell Crowe („Gladiator", „Piękny umysł"), Bill Murray („Między słowami", „Dzień świstaka"), Kyle Allen („Między życie a śmiercią", „Mapa maleńkich wspaniałości"), Jake Picking („Dzień patriotów", „Top Gun: Maverick"), Will Rop („Droga powrotna") i Archie Renaux („Cień i kość", „Morbius").

Wielka ofensywa piwna – zwiastun

W pierwszym zwiastunie Wielkiej ofensywy piwnej poznajemy głównego bohatera całej historii, Johna Donohue'a (Zac Efron). Kilkuminutowa zajawka rozpoczyna się momentem, w którym Chickie ogłasza swoim kumplom, że poleci do Wietnamu, by rozdawać piwo żołnierzom. Później zwiastun przenosi nas na sam front, gdzie główny bohater wraz ze swoim towarzyszem walczą o przetrwanie, a później znowu do USA i znów do Wietnamu.

W zwiastunie nie brakuje wartkiej akcji, inteligentnego humoru i niezłej gry aktorskiej, co bardzo nas cieszy. Wielka ofensywa piwna wygląda, póki co, obiecująco. Mamy nadzieję, że pozostałe sceny będą trzymać równie przyzwoity poziom i po premierze powiemy, że Farrelly'emu znowu się udało (tak, to ten gość, co wyreżyserował i napisał Green Book'a). 

Poniżej obejrzysz pierwszy zwiastun Wielkiej ofensywy piwnej.

Wielka ofensywa piwna – premiera

Wielka ofensywa piwna z Zaciem Efronem w roli głównej zadebiutuje 30 września na platformie Apple TV+ oraz w kinach. 

REKLAMA