[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Wpadki w sypialni: tego nie rób nigdy

W temacie "najlepszy kochanek" trudno się wepchać na podium, bo wszyscy faceci na nim stoją i nie zamierzają się posunąć. Pogratulować dobrego samopoczucia. Oto kilka typów facetów, którzy też tam stoją i prężą klatę, a nie powinni.  

Seks, erotyka fot. shutterstock.com
1. Pan grzeczny

"A jest ci wygodnie, myszko? Nie boli cię, jak ja tak robię? Bo mogę tak nie robić, jeżeli ci przeszkadza. A mógłbym tam rękę położyć? Może wolałabyś leżeć na plecach, albo jak sama wolisz. O, właśnie, powiedz mi, jak wolisz, to ja się dopasuję. Nie za mocno? Nie za słabo? Nie za szybko? Nie za wolno? Dlaczego płaczesz, coś nie tak zrobiłem? No, nie gniewaj się, proszę".

2. Pan inżynier

"Szaleć to sobie można na parkiecie w dyskotece, a w łóżku wszystko się da policzyć, ot, fizyka i mechanika. Mam to obcykane: 3 minuty całowanie szyi i dekoltu, 5 minut na piersi (po 2,5 na każdą), zjazd na południe i tam kilka minut z języczkiem (ponoć to lubią, a i nawilżenie będzie lepsze), no, a potem do roboty. 9 płytkich, 1 głęboki, 8 płytkich, 2 głębokie, 7 płytkich, 3 głębokie i tak dalej, aż do wytrysku. Zawsze działa, tylko tarcie musi być. Praw fizyki Pan nie zmienisz i nie bądź Pan głąb. Jaki znowu sufit musimy wymalować? Tak miło jest, a ty nagle z jakimś sufitem wyjeżdżasz. Co ci do głowy przychodzi, Danka? Skoncentruj się na przyjemności, do cholery!".

 

REKLAMA

Seks, erotyka fot. shutterstock.com
3. Pan rozmowny

"O tak, o tak, o tak, o tak, o tak, o tak, o tak, o tak, o tak, o tak, o tak, o tak, o tak. Tak rób, tak rób, tak rób, tak rób, tak rób. O tak, o tak, o tak, o tak, o tak, o tak".

4. Pan tupeciarz

"Już odpuść sobie, widzę, że się starasz, ale nic z tego dzisiaj nie będzie. Skądinąd, często ci się to zdarza? No, że nie potrafisz podniecić faceta. Ja tak mam pierwszy raz, zawsze gotowy jestem w 2 dwie minuty. Ciekawe. Nie przejmuj się".

 

Seks, erotyka fot. shutterstock.com
5. Pan maczo

"Przestań już smyrać mnie po karku, tylko pikuj na dół i nareszcie się nim zajmij. Wiesz, jak lubię. No, od razu lepiej!".

6. Pan stanowczy

"Związek polega na takich małych rytuałach, a naszym jest to, że seks uprawiamy w weekendy. A dzisiaj jest środa. W tygodniu, w odróżnieniu od ciebie, ja ciężko pracuję, zmęczony jestem i nie będę miał z tego żadnej przyjemności. Chyba nie chcesz, żebym się do tego zmuszał i udawał zadowolenie?".

MH 02/2014  

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij