Wiedźmin od Netfliksa - znamy datę premiery

Wszyscy fani sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego i wspaniałych gier produkcji polskiego giganta - CD Projekt Red - z utęsknieniem wyczekują premiery zapowiedzianej przez Netfliksa produkcji o przygodach Geralta z Rivii. Dobre wieści: prawdopodobnie mamy dla Was datę premiery serialu.

Henry Cavill Wiedźmin fot. Materiały prasowe Netflix
fot. Materiały prasowe Netflix

Dobrych kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że serial zadebiutuje na platformie w czwartym kartale 2019 roku. Wciąż nie dostarczono nam jednak żadnych materiałów, które wskazywałyby na konkretną datę premiery najbardziej wyczekiwanej produkcji Netflixa. Po raz pierwszy zasugerował ją serwis Recapped, który zajmuje się głównie przeciekami na temat filmów i seriali. Warto dodać, że mogą pochwalić się dużą skutecznością...

Serial Wiedźmin - kiedy premiera na Netfliksie?

Źródło wskazuje, że pierwszy odcinek przygód kultowego zabójcy potworów będzie miał premierę w piątek 20 grudnia 2019 roku. Zapowiadają się piękne Święta, co nie? Istnieją przesłanki, aby sądzić, że właśnie na krótko przed Bożym Narodzeniem dostaniemy od Netfliksa wspaniały prezent. Stacja sugerowała niedawno, że jest bardzo zadowolona z przebiegu prac nad produkcją i bardzo mocno wierzy w projekt. Niewykluczone, że na przełomie grudnia i stycznia 2020 roku ruszą zdjęcia do kolejnego sezonu historii Rzeźnika z Blaviken.

Przypomnijmy, że w rolę Geralta z Rivii wcielił się wielokrotny bohater z okładki MH, Henry Cavill. Aktor znany głównie z roli Supermana w produkcjach DC nie był pierwszym typem internautów, ale z całą pewnością można nazwać go gwiazdą światowego formatu. Przygotowanie formy godnej wielkiego ekranu również nie jest mu obce, więc wierzymy, że z mieczami na plecach również poradzic sobie doskonale.

Zobacz też: Obsada Wiedźmina - kogo zobaczymy w serialu Netfliksa?

Produkcja jest - póki co - dość mocno owiana tajemnicą, ale jej showrunnerka (Lauren S. Hissrich) regularnie pokazuje nam co nieco z magicznego świata Wiedźmina. Warto zajrzeć na jej Instagram.

W redakcji również jesteśmy arcyciekawi co ostatecznie pokaże nam Netflix. Czy Henry Cavill zasłuży na miano prawdziwego Białego Wilka? Czy ekipa poradzi sobie z olbrzymią presją i oczekiwaniami milionów fanów na całym świecie? Oby. Powoli zaczynamy wyjadać czekoladki z kalendarza adwentowego.

Sprawdź: Wiedźmin Netfliksa: co wiemy na 100%?

REKLAMA