Ucieczka szczurów, obwód w pasie i kolorowe siniaki, czyli dziwności MH

Ciekawostki to świetny oręż podczas towarzyskich spotkań czy randek - są krótkie, nikogo nie znudzą i mogą stanowić podwalinę pod całkiem ciekawą dyskusję. No i ta erudycja w Twoim wykonaniu! Wyszukaliśmy dla Ciebie kilka naprawdę niecodziennych porcji informacji. Voila!

Obwód w pasie, nadwaga shutterstock.com
Jeśli Twój obwód w pasie wynosi 105 cm lub więcej, lepiej zacznij się martwić - grożą Ci spore problemy z erekcją.

Ostrzeżenie: mijają lata świetlne, a Twoje siniaki nadal są kolorowe

REKLAMA

Wolno gojące się rany czy siniaki mogą być oznaką cukrzycy. Inny objaw to swędzące dłonie oraz stopy i ich mrowienie.Możesz zareagować tylko w jeden sposób: zbadaj poziom cukru i jedz więcej warzyw. Badania opisane przez „Journal of Clinical Epidemiology” wykazały, że mężczyźni, którzy codziennie jedli surowe warzywa, byli o 85% mniej podatni na ryzyko zachorowania na cukrzycę niż mężczyźni, którzy jedli ich mało lub nie jedli ich w ogóle.

Ostrzeżenie: gromady szczurów przemykają obok w popłochu

Nagromadzenie szczurów i żmij w jednym miejscu może oznaczać dwie rzeczy – albo kandydujesz na stanowisko prezesa telewizji, albo zbliża się trzęsienie ziemi.Według dra Haydara Al-Shukriego, dyrektora Centrum Badania Trzęsień Ziemi w Arkansas, mikrowstrząsy, zwykle niewyczuwalne dla ludzi, są doskonale odbierane przez zwierzęta.Najlepiej byłoby, gdybyś przedsięwziął wszystkie możliwe kroki, aby się ochronić.Trzymaj się więc z daleka od miejsc, które mogą ulec poważnym zniszczeniom i stanowić zagrożenie – placów budów, mostów i wysokich budynków. I na wszelki wypadek omijaj okolice Elbląga, ponieważ właśnie tam naukowcy odkryli uskok tektoniczny.

Ostrzeżenie: masz ponad 105 cm obwodu w pasie

Być może nie masz z tym problemów teraz, ale już wkrótce czekają Cię kłopoty z erekcją.Otyli mężczyźni najczęściej mają zwężone arterie, a to uniemożliwia właściwy dopływ krwi do penisa podczas wzwodu. Kup sobie pasek o długości nie większej niż 86 cm i ćwicz tak długo, aż bez trudu będziesz potrafił go zapiąć. Spadek wagi to gwarancja, że miękkość brzucha nie dotknie bardziej istotnych części ciała nieco niżej. 

Mało Ci? No to masz - tym razem zafundujemy Ci ciekawostki rodem z sypialni. 

Zobacz również:
REKLAMA