[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ucieczka szczurów, obwód w pasie i kolorowe siniaki, czyli dziwności MH

Ciekawostki to świetny oręż podczas towarzyskich spotkań czy randek - są krótkie, nikogo nie znudzą i mogą stanowić podwalinę pod całkiem ciekawą dyskusję. No i ta erudycja w Twoim wykonaniu! Wyszukaliśmy dla Ciebie kilka naprawdę niecodziennych porcji informacji. Voila!

Obwód w pasie, nadwaga Jeśli Twój obwód w pasie wynosi 105 cm lub więcej, lepiej zacznij się martwić - grożą Ci spore problemy z erekcją.
Ostrzeżenie: mijają lata świetlne, a Twoje siniaki nadal są kolorowe

Wolno gojące się rany czy siniaki mogą być oznaką cukrzycy. Inny objaw to swędzące dłonie oraz stopy i ich mrowienie.Możesz zareagować tylko w jeden sposób: zbadaj poziom cukru i jedz więcej warzyw. Badania opisane przez „Journal of Clinical Epidemiology” wykazały, że mężczyźni, którzy codziennie jedli surowe warzywa, byli o 85% mniej podatni na ryzyko zachorowania na cukrzycę niż mężczyźni, którzy jedli ich mało lub nie jedli ich w ogóle.

REKLAMA

Ostrzeżenie: gromady szczurów przemykają obok w popłochu

Nagromadzenie szczurów i żmij w jednym miejscu może oznaczać dwie rzeczy – albo kandydujesz na stanowisko prezesa telewizji, albo zbliża się trzęsienie ziemi.Według dra Haydara Al-Shukriego, dyrektora Centrum Badania Trzęsień Ziemi w Arkansas, mikrowstrząsy, zwykle niewyczuwalne dla ludzi, są doskonale odbierane przez zwierzęta.Najlepiej byłoby, gdybyś przedsięwziął wszystkie możliwe kroki, aby się ochronić.Trzymaj się więc z daleka od miejsc, które mogą ulec poważnym zniszczeniom i stanowić zagrożenie – placów budów, mostów i wysokich budynków. I na wszelki wypadek omijaj okolice Elbląga, ponieważ właśnie tam naukowcy odkryli uskok tektoniczny.

Ostrzeżenie: masz ponad 105 cm obwodu w pasie

Być może nie masz z tym problemów teraz, ale już wkrótce czekają Cię kłopoty z erekcją.Otyli mężczyźni najczęściej mają zwężone arterie, a to uniemożliwia właściwy dopływ krwi do penisa podczas wzwodu. Kup sobie pasek o długości nie większej niż 86 cm i ćwicz tak długo, aż bez trudu będziesz potrafił go zapiąć. Spadek wagi to gwarancja, że miękkość brzucha nie dotknie bardziej istotnych części ciała nieco niżej. 

Mało Ci? No to masz - tym razem zafundujemy Ci ciekawostki rodem z sypialni. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij