[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Tak zniszczysz każdy związek

Oto kilka sprawdzonych sposobów na dokonanie żywota w pustym mieszkaniu i samotności. Najważniejsza jest regularność i powtarzalność, bo tylko ona daje gwarancję, że każda baba z hukiem Cię zostawi. Musisz być tylko wytrwały. 

Zdrada, zazdrość, kłótnie, udany związek Nie ma lepszego sposobu na szybkie i efektowne zakończenie związku, niż obsesyjne zainteresowanie wszystkimi kobietami dookoła.

1. Na wszystkie wspólne wyjazdy zabieraj zawsze laptopa

"Błagam, nie rób scen, sprawdzę tylko pocztę, wyślę jakiegoś e-maila i po krzyku. Taką mam pracę, że muszę być w kontakcie. Ciesz się, że nie robię w policji. A poza tym ściągniemy sobie jakiś film i obejrzymy wieczorem w łóżku" - tak mów.

2. Krytykuj ją wszędzie i za wszystko

Nie bierz jeńców - to jest wojna! Robisz to w końcu dla jej dobra, bo chyba lepiej być wspaniałą, wykształconą, piękną, elegancką kobietą niż jakąś ciućmą, za którą inteligentny i kulturalny człowiek musi się wstydzić. Nie wiesz, jak się za to zabrać? Poczytaj dzienniko-nocniki Andrzeja Żuławskiego.

REKLAMA

3. Śliń się na widok jej przyjaciółek

I, broń Boże, nie staraj się tego ukrywać. Ostentacja, grubo ciosane komplementy i lepkie, latające rączki na pewno nie umkną jej uwadze. Skoki w bok też działają, choć nie musisz iść na rekord Tigera Woodsa. Wystarczy kilka, ale regularnie i, oczywiście, bez specjalnej tajemnicy.

Druga strona medalu: Dlaczego kobiety zdradzają?

4. Rób sceny zazdrości i strzelaj fochy

Po pierwszej nazwie Cię głuptasem i może nawet będzie jej miło, ale nie zniechęcaj się. Czepiaj się wszystkiego: dlaczego parkingowy się tak gapił, dlaczego poszła do toalety w tym samym czasie, co ten łysy od stolika pod ścianą, dlaczego miała wyłączoną komórkę o 4 rano itp., itd. Bądź kreatywny i, przede wszystkim, obrażaj się na milcząco. Skoro ma coś za uszami, to niech przeprasza, nie?

5. Po alkoholu zachowuj się jak kretyn

O, tu możliwości jest co niemiara. Można wygadywać głupoty, wszczynać awantury w domu, rwać się do bójki, wyzywać wszystkich, spać na chodniku, kopać zaparkowane auta, sikać po bramach, wydawać ostatnie pieniądze itd. Ważne, żeby często i powtarzalnie.

6. Miej zawsze rację i nie wahaj się jej udowadniać

Każda okazja jest dobra, by pokazać, że jest się najmądrzejszym i nieomylnym, prawda? Wykaż się konsekwencją i każ jeszcze wyryć na swoim nagrobku: "A nie mówiłem, że to nie jest zwykły katar?!".

7. Rozliczaj ją z każdej wydanej złotówki

To kwestia szacunku do Ciebie i Twojej ciężkiej pracy. Pieniądze nie leżą na ulicy, do cholery! Nie wiesz tego, bo siedzisz z dzieckiem, ale drugą parę majtek w tym kwartale to potrafisz sobie kupić, co? Daleko tak nie ujedziemy, złotko! 

MH 05/2011

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij