Styczniowy numer Men's Health już dostępny!

Nowy Rok - Nowy Ty? Niezależnie, jak wiele chcesz w sobie zmienić, w nadchodzącym roku co miesiąc będziemy starali się pomóc, doradzając w sprawach łóżkowych, zarzucając Cię coraz "gorszymi" treningami, publikując badania i zasypując newsami. Możesz na nas liczyć. Zacznijmy od stycznia. Tylko pamiętaj - Małe kroki, wielkie rezultaty.

Kiedy 15 lat temu wydawaliśmy pierwszy numer polskiego Men’s Health, pisaliśmy do was, że „to może być początek pięknej przyjaźni”. No i faktycznie. Nie będziemy tu odprawiać jakiejś specjalnej celebracji i ściemniać, że to dzięki wam, koledzy, przyjaciele drodzy, MH jest od wielu lat numerem 1 wśród męskich magazynów, bo przyjaźń nie polega na kadzeniu sobie i spijaniu z dzióbków.

Zgódźmy się, że obie strony mają wkład w ten sukces: wy kupujecie MH, dając nam na jedzenie, picie i rachunki, a my wypruwamy sobie flaki, żeby wam się podobało i miało sens. To jest uczciwa transakcja i niech tak zostanie. Co zupełnie nie przeszkadza – jak to między przyjaciółmi – powiedzieć wam „dzięki” i wypić piwo za wasz dobry gust, zdrowie i tężyznę.

Nowy, kolejny rok to oczywiście okazja dla wszystkich do składania obietnic poprawienia swojego życia i snucia fantastycznych wizji, jacy to, już za chwilę, będziemy fajni, mądrzy, silni i wspaniali. No i dobrze – ktoś powie – jeżeli komuś jest z tym lepiej, niech sobie obiecuje, ile wlezie. Może i tak, ale my przypominamy zawsze w takich chwilach nieśmiertelne motto MH: „Małe kroki, wielkie rezultaty”.

A przesądnych czytelników przestrzegamy, że zaniechane marzenia wracają po nocach jako senne koszmary i straszą. Namawiamy więc do obietnic skrojonych na swoją miarę i marzeń wielkich jak Himalaje. Trzymajcie się ciepło w 2019 roku.

Redaktor naczelny Men's Health Polska

Piotr Makowski

Tutaj możesz przejrzeć zawartość styczniowego numeru MH.

Zobacz również:
REKLAMA