Seriale na kwiecień [Kultura kontra koronawirus]

Zastąpienie maratonów biegowych serialowymi nie brzmi może zbyt poważnie, ale póki imprezy masowe są odwoływane, a te mniej liczne odradzane, wieczór z pilotem w ręku nie wydaje się już takim złym pomysłem. Zwłaszcza jeśli oglądanie połączysz z domowym treningiem. Na Netfl iksie i HBO czeka na Ciebie kilka fajnych propozycji na rozrywkę w odcinkach. Oto nasze typy na kwiecień.

Shutterstock.com

Mayans M. C (1 kwietnia, HBO)

Motocykle, wojny gangów i twarde reguły gry... Wszyscy fani takich klimatów powinni obejrzeć „Mayans M.C”, czyli spin-off serialu „Synowie anarchii”. Historia opowiada o Ezechielu „EZ” Reyesie, byłym skazańcu, który chce się zaciągnąć do gangu motocyklowego.

mat. prasowe

Dom z papieru (3 kwietnia, Netflix)

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani hiszpańskiego hitu: czwarty, finałowy sezon „Domu z papieru” już na ekranie . Czego możemy się spodziewać? Chaosu, intrygi i niezawodnego gangu w akcji. Wchodzimy w to!

mat. prasowe

Co robimy w ukryciu (2 kwietnia, HBO)

Twórcą tego serialu, opowiadającego o wampirach, które usiłują żyć jak ludzie, jest Taika Waititi, czyli zdobywca Oscara za scenariusz do filmu „Jojo Rabbit”. Będzie raczej śmieszno niż straszno, ale i tak zapowiada się naprawdę ciekawie.

mat. prasowe

After Life (24 kwietnia, Netflix)

Ricky Gervais powraca. W drugim sezonie słodko- gorzkiego serialu „After Life” w dalszym ciągu będziemy śledzić losy Tony’ego, dziennikarza lokalnej gazety z małego miasteczka w Anglii, który nie może pozbierać się po śmierci żony.

mat. prasowe
Zobacz również:
REKLAMA