REKLAMA

Serial Wiedźmin - znamy obsadę!

Netflix zdecydował się ujawnić nazwiska aktorów, którzy wcielą się w główne role serialu "Wiedźmin", tworzonego na podstawie prozy pióra Andrzeja Sapkowskiego. Czy producenci wybrali trafnie? Czy obsada dobrze oddaje ducha sagi o zabójcy potworów? Jak podobają się Wam Yennefer i Ciri?

Wiedźmin
Po wielu tygodniach plotek, przecieków prasowych i kłótni z poprawnością polityczną w tle, wreszcie poznaliśmy głównych bohaterów serialowej sagi o Geralcie, słynnym zabójcy wszelakich monstrów - zarówno tych czających się w lasach, parowach i jaskiniach, jak i tych ukrytych w każdym z nas. Przypomnijmy, że główna rola w tym, mamy nadzieję, epickim przedsięwzięciu telewizyjnym przypadła Henry'emu Cavillowi, czyli okładkowiczowi Men's Health Polska. I niech ktoś nam powie, że dbanie o formę nie popłaca?

Kto będzie partnerował byłemu Supermanowi? Oto oni:

Ciri, księżniczkę Cintry, zagra Freya Allan

W kruczowłosą Yennefer wcieli się Anya Chalotra

Jodhi May odegra postać królowej Cintry - Calanthe

Sędziwego Myszowora zagra Adam Levy

Postać Renfri przedstawi na ekranie Millie Brady

Fringilla Vigo przypadła w udziale Mimi Ndiweni

Therica Wilson-Read zagra Sabrinę

Björn Hlynur Haraldsson zaprezentuje się jako rycerz Eist

Tissaię, rektorkę Akadamii Czrodziejek w Aretuzie, zagra MyAnna Buring

Jak podobają się Wam wybory Netflixa? Czy aktorzy udźwigną oczekiwania fanów, a w szczególności fanów znad Wisły? My już od czasu obsadzenia roli Geralta jesteśmy optymistycznie nastawieni do całego projektu. Po prostu znamy Henry'ego - on da z siebie wszystko.

Źródło: Publicis Consultants

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA