[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.9

Serial Wiedźmin - znamy obsadę!

Netflix zdecydował się ujawnić nazwiska aktorów, którzy wcielą się w główne role serialu "Wiedźmin", tworzonego na podstawie prozy pióra Andrzeja Sapkowskiego. Czy producenci wybrali trafnie? Czy obsada dobrze oddaje ducha sagi o zabójcy potworów? Jak podobają się Wam Yennefer i Ciri?

Wiedźmin
Po wielu tygodniach plotek, przecieków prasowych i kłótni z poprawnością polityczną w tle, wreszcie poznaliśmy głównych bohaterów serialowej sagi o Geralcie, słynnym zabójcy wszelakich monstrów - zarówno tych czających się w lasach, parowach i jaskiniach, jak i tych ukrytych w każdym z nas. Przypomnijmy, że główna rola w tym, mamy nadzieję, epickim przedsięwzięciu telewizyjnym przypadła Henry'emu Cavillowi, czyli okładkowiczowi Men's Health Polska. I niech ktoś nam powie, że dbanie o formę nie popłaca?

Kto będzie partnerował byłemu Supermanowi? Oto oni:

Ciri, księżniczkę Cintry, zagra Freya Allan

W kruczowłosą Yennefer wcieli się Anya Chalotra

Jodhi May odegra postać królowej Cintry - Calanthe

Sędziwego Myszowora zagra Adam Levy

Postać Renfri przedstawi na ekranie Millie Brady

Fringilla Vigo przypadła w udziale Mimi Ndiweni

Therica Wilson-Read zagra Sabrinę

Björn Hlynur Haraldsson zaprezentuje się jako rycerz Eist

Tissaię, rektorkę Akadamii Czrodziejek w Aretuzie, zagra MyAnna Buring

Jak podobają się Wam wybory Netflixa? Czy aktorzy udźwigną oczekiwania fanów, a w szczególności fanów znad Wisły? My już od czasu obsadzenia roli Geralta jesteśmy optymistycznie nastawieni do całego projektu. Po prostu znamy Henry'ego - on da z siebie wszystko.

Źródło: Publicis Consultants

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij