[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Rywalizacja po męsku: jak wygrywać z klasą

Impreza, sportowa hala czy biuro - wszędzie możesz spotkać facetów, którzy będą chcieli z Tobą rywalizować lub Cię ośmieszyć. MH podpowiada, jak sobie z nimi radzić.

Zwyciężać z klasą
Nie daj się ponieść (i podejść). Oto sposoby na poradzenie sobie z rywalami na boisku, w pracy i w towarzystwie.

Rywal: sportowiec
Twoja broń: wyobraźnia

REKLAMA

„Motywuje Cię do treningu i ćwiczeń, ale gdy nadchodzi dzień zawodów, jego obecność może odgrywać destrukcyjną rolę” – mówi dr Ian Connole, specjalista psychologii sportu. Skoncentruj się na poszczególnych krokach, które doprowadzą Cię do sukcesu. Wyobraź sobie każdy ruch i poczuj go w ciele.

Rywal: sabotażysta

Twoja broń: czujna straż

„Uważaj na atak z zaskoczenia” – ostrzega dr Hillary Anger Ivory, specjalistka psychologii organizacji z Washington University. Identyfi kowanie sojuszników jest łatwiejsze, dlatego postaw na grono zaufanych osób, króre będą Cię ostrzegać, gdy wróg wykona jakieś niepokojące ruchy.

Rywal: wkurzający typ

Twoja broń: teflon

Antagonizuje, denerwuje, robi z Ciebie głupka (a przynajmniej się stara). Musisz mu uświadomić, że jest za cienki i nie gra w Twojej lidze. „Bądź teflonowy, ignoruj go, traktuj jak powietrze” – mówi dr Stephen Garcia, profesor psychologii na Uniwersytecie Michigan. To też może wymagać upgrejdowania stroju oraz towarzystwa.

Rywal: kłusownik

Twoja broń: bądź sobą

Niestety, nie wyzwiesz faceta, który podrywa dziewczynę, która Ci się podoba, na pojedynek. Nie rób z siebie pajaca, tylko pokaż jej najlepszą wersję siebie. Wciągnij ją do towarzystwa swoich przyjaciół, którzy Cię cenią. Ty zaś swoim zachowaniem okazuj jej, jakim jesteś wartościowym facetem.  

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij