Ryan Reynolds: trening brzucha do roli Deadpoola [Wideo]

Oto trzy proste ćwiczenia od Ryana, które powinieneś dołączyć do swojego treningu, aby wyrzeźbić brzuch.

Ryan Reynolds fot. Ture Lillegraven
fot. Ture Lillegraven / stylizacja: Brian Boye, Kristian Serafino, Tracey Mattingly

1. Unoszenie nóg w zwisie 4 x 15 powtórzeń

 

REKLAMA

 

REKLAMA

Podskocz i złap drążek nachwytem trochę szerszym niż na szerokość barków. Inicjując ruch mięśniami brzucha, unieś proste nogi, aż będą równoległe do podłoża.

Poziom: ekspert

"Przygotowywałem Ryana do wielu filmów – mówi jego trener Don Saladino. – I jestem pewny, że teraz jest w najlepszej formie. To dziwne, bo przez ilość dodatkowych obowiązków, które teraz ma, nie powinno mu się to udać”."

REKLAMA

REKLAMA

2. Brzuchy na wyciągu 4 x 12 powtórzeń

 

REKLAMA

 

REKLAMA

Zamocuj linę do wyciągu górnego. Złap jej końce i uklęknij twarzą do wyciągu, tak aby linka wyciągu była napięta. Zrób spięcie brzucha w przód i powoli wróć do pozycji początkowej.

Nie musisz być tytanem

Osiągnięcie wymarzonych rezultatów wymaga konsekwencji. "Ludzie myślą, że musisz targać żelastwem, aż zwymiotujesz ze zmęczenia. To kłamstwo! – mówi trener aktora Don Saladino. – Lepiej słuchaj swojego ciała. Jeśli jesteś zmęczony i organizm każe Ci się wycofać, zrób tyle, ile możesz, wróć do pracy podczas kolejnego treningu. Wykonywanie ćwiczeń na siłę może skończyć się kontuzją".

REKLAMA

3. Młynarz 4 x 10 powtórzeń

 

REKLAMA

 

REKLAMA

Załóż talerz na jeden koniec sztangi, drugi zblokuj (np. w kącie pomieszczenia). Złap pierwszy koniec oburącz i, skręcając całe ciało, przenoś go daleko na boki.

Zobacz również:
Mocne plecy przydają się w każdej sytuacji. Najlepiej gdy możesz  liczyć na własne. Popracuj nad nimi, a bez problemu zniesiesz wszystkie wyzwania – od powitalnych misiów  z ciotkami na rodzinnym spotkaniu  po ostry mecz z kumplami na boisku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA