Propozycje seriali - co oglądać jesienią?

Pierwszego listopada swoją platformę streamingową odpala Apple. I od razu wytacza ciężkie działa i duże nazwiska: w serialach ich produkcji pojawiają się między innymi Aniston, Witherspoon i Momoa. Inne serwisy VOD nie zostają jednak w tyle. Wybraliśmy najciekawsze produkcje w gwiazdorskich obsadach.

shutterstock.com

See

  • Na: Apple Tv+
  • Premiera: 01.11

W niewyjaśniony sposób ludzkość z biegiem wieków traci zmysł wzroku, a cywilizacja cofa się w rozwoju do porządku plemiennego. Wojownik Baba Voss właśnie zostaje ojcem dwójki dzieci. Wkrótce okazuje się, że niemowlęta widzą otaczający ich świat. Dostęp do pierwszych od dekad widzących będą starali się uzyskać różni przywódcy. Czy Baba Voss zdoła obronić swoich potomków?

Irish

  • Na: Netflix
  • Premiera: 27.11.

Przedstawione w filmie Martina Scorsese wydarzenia obejmują okres kilku powojennych dekad, a wątek główny skupia się na jednej z największych nierozwiązanych jak dotąd zagadek w historii USA — tajemniczego zaginięcia słynnego działacza związkowego Jimmy’ego Hoff y. Historia wprowadzi Cię za kulisy przestępczości zorganizowanej i ukaże jej mechanizmy działania, osobiste porachunki oraz powiązania z polityką. Aktorsko – wiadomo – majstersztyk.

The Morning Show

  • Na: Apple Tv+
  • Premiera: 01.11

Serial opowiada o brudnych kulisach powstawania telewizji śniadaniowej. Głównymi bohaterami jest trójka prezenterów: jeden stracił pracę przez skandal, jego koleżanka zyskuje dzięki temu na popularności, a kolejna – nowa – szybko pnie się po szczeblach kariery.

Katarzyna Wielka

  • Na: Hbo Go
  • Premiera: 03.10

Produkcja podąża za Katarzyną Wielką w trakcie jej panowania, śledząc namiętny romans, który nawiązała z Grigorijem Potiomkinem. Para, nie będąc w stanie publicznie okazywać sobie uczuć, nawiązuje wyjątkową i oddaną relację, sukcesywnie pokonując przeciwników i współtworząc nowe oblicze Rosji, wprowadzając szereg liberalizujących reform. Czteroodcinkowy dramat zagłębia się nie tylko w romans cesarzowej, ale i w burzliwe życie dworu najpotężniejszej monarchini w historii.

Zobacz również:
REKLAMA